Menu Zavrieť

Dovolenka DINAMIC nielen pre ženy

Pozriete sa z okna a tam pochmúrne jesenné počasie. Deň sa začína ako každý druhý, buď vychystáte deti a manžela, alebo ste bez manžela a idete do nudnej práce. Z nej odchádzate a kvôli nepríjemnému dažďu alebo proste čistému pocitu osamelosti nevidíte ani krásy jesene. A pritom jeseň má najkrajšie farby v roku!

Viete čo?

Poďte to zmeniť a užite si najkrajšiu jeseň vo vašom živote! Uvidíte krásne miesta, kam sa bežne nedostanete, spoznáte sa s inými ženami, večer po úžasnom dni si pri dobrej večeri a skvelom vínku pokecáte a určite nájdete mnoho inšpirácií ako žiť s radosťou a láskou v srdci.

Danku, ktorá organizuje Dovolenky nielen pre ženy, poznám. Zoznámili sme sa v jednom vinárstve, kde sme obe externe spolupracovali. Od začiatku mi bola sympatická, je to veselá, srdečná dáma v zrelom veku (tak ako aj ja) a s veľkým zmyslom pre humor.

Možno si poviete, že na takéto veci nemáte čas. Veď rodina, práca a celý ten kolotoč. STOP! Aj vy máte nárok vypnúť. Môžete preniesť všetky starosti na niekoho iného a proste si na tri dni vybehnúť s inými ženami spoznávať nové miesta, gastronómiu a pozbierať tak nové zážitky a inšpirácie, ktoré vás nakopnú do ďalších dní.

 

 

Výletov a úžasných akcií má Danka nespočetne veľa. Niektoré sú adrenalínové, iné pokojnejšie, všetko v oblakoch, popri skalách a jazerách. Jesť budete v reštauráciách, ktoré nie každý pozná a kto ich pozná, sem chodí jesť aj zo 100 kilometrov vzdialených miest. Zažijete gurmánsky zážitok s fantastickým vínom v rodinnej atmosfére. Niečo úžasné.

 

A navyše – vždy vás pôjde najviac 8. Môžete ísť pokojne sama alebo s kamarátkou, kolegyňou, či dcérou – je to na vás – vždy bude skvelá nálada.

Stačí si len vybrať

Tirolsko – Südtirol
Dátum: 17. -19. 11. 2017
Ubytovanie aj jedlo u Cathi v oblakoch
malá túrička po raji, výlet ku krásnemu jazeru medzi skalnatými štítmi
Sviatky gaštanov – atmosféra pravej voňavej jesene
Cena: 199 euro

 

 

Cortina D’Ampezzo Dátum: 24. – 26. 11. 2017
Štýlové ubytovanie uprostred štítov, hotel s raňajkami
Úžasné panoramamatické túry podľa počasia
skvelé reštaurácie s výhľadmi
Cena: 199 euro

Klagenfurt
Dátum: 1.12. – 3.12.2017
Ubytovanie v hoteli so saunou
Večera v pravej talianskej atmosfére, kde nás jej majiteľ už teraz miluje, v talianskej ristorante Veneto- zameranej na morské špeciality
Nákupy v Klagenfurte
Výlet do Turacherhoher alebo lyžovanie – topánky aj lyže vieme zapožičať
Návšteva Casina Worthersee
Cena: od 199 euro, cena v reštaurácii za luxusné menu z čerstvých darov mora, skvelé talianske víno + výborny dezert – od 25 eur..

Pre viac informácií pozrite:

https://www.facebook.com/Dovolenka-Dinamic-nielen-pre-zeny-359558297571517/?hc_ref=ARQh4Hvmn2XuQN7Tnhkl7667PdVOqLVIrAk9j35KD7AP-tY3CV5wdOmy2XbtgnNa41k&pnref=story

a píšte na adresu:

dejna.dv@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.