Menu Zavrieť

Jari svedčia pastelky

S príchodom jarnej sezóny prichádzajú konečne svieže farby na ktoré čakáme každý rok – pastelky! Tieto jemné odtiene farieb evokujú hravosť a ženskosť s nádychom 70’rokov.

Ako ich nosiť a ktoré farby budú tento rok IN?

Ako ich nosiť?
Vzhľadom na to, že sú tieto odtiene intenzívne, vyberte si oblečenie s čistými líniami a udržte si hlavne rovnováhu aj v materiáloch. Môžete sa pustiť do kombinácie, kde bude dominantný odtieň jednej farby alebo sa pohrať s kombinovaním viacerých farieb. Veľmi obľúbenou je aj kombinácia jemnej pastelky s výraznejšou farbou. Vytvoríte si tak zaujímavý, štýlový kontrast.

Na ktoré farby sa zamerať túto sezónu?

Ružová
Táto farba má čestné miesto vo svete módy každý rok. Či už to bolo v podobe Hot Pink, staroružovej, či momentálne jemnej púdrovo – ružovej. Tento jemný odtieň pôsobí žensky a jemne a v kombinácii so správnym materiálom si vytvoríte svieži jarný look. Zamerajte sa sa na klasické kúsky v podobe šiat, či jarného kabátika.

Levanduľová
Spoločnosť Pantone síce vyhlásila UltraViolet za farbu roka 2018, no na základe toho čo sme videli na predvádzacích mólach a v uliciach, levanduľová bude najväčším farebným trendom roku 2018! Oblečenie, obuv, doplnky…tento populárny odtieň sa bude nosiť všade.

Žltá
Ďalšou farbou, ktorá bude rozhodne IN je Mellow Yellow – žltá! Tento upokojujúci odtieň, ktorý je ale v správnej kombinácii nečakane elektrizujúci si určite obľúbite. Pripomenie vám teplé, slnečné dni, ktoré sa k nám pomaly blížia. Výborne vyzerá aj s levanduľovou. Svieža trendy kombinácia.

Okrem týchto top farieb sezóny môžete samozrejme vyskúšať aj stále veľmi obľúbenú baby blue a mint green alebo broskyňovú. Tieto svieže farby sa navyše aj navzájom dokonale dopĺňajú.

zanela.sk
reserved
FF
cellbes.sk
La Femme
deichmann
deichmann
deichmann

1 Comment

  1. Upozornenie Farby vyžarujú emócie | andawell.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.