Menu Zavrieť

Kvalitné a zdravé omietky

Sadrové stierky a omietky Rimano sú vhodné pre novostavby aj rekonštrukcie a na všetky stavebné materiály. Sú zdravé vďaka obsahu prírodnej sadry, sú mimoriadne hladké a zároveň antistatické, nezachytáva sa na nich preto prach a sú odporúčané do detských izieb ako aj pre alergikov.

Sadra zároveň absorbuje nadbytočnú vlhkosť, ktorú uvoľňuje naspäť do ovzdušia, keď je vzduch v miestnosti suchý napr. v čase vykurovania. Pre kvalitný vzduch a príjemnú klímu v domácnosti preto nie je potrebné investovať do drahých odvhlčovacích alebo vysušovacích zariadení, stačí správne zvoliť omietku. A ak potrebujete odbornú pomoc pri realizácii, stačí ak kontaktujete Rimano Ligu Majstrov, ktorá združuje overených a certifikovaných stavebníkov. Vaše lepšie bývanie je tak pod dohľadom spoločnosti Rigips od výroby omietky či stierky až po jej nanesenie na stenu u Vás doma. www.rlm.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.