Menu Zavrieť

Osobná mandala harmonizuje konkrétneho človeka

Aj vám chýba slnko, bývate vyčerpaní, nervózni a neviete sa dočkať jari? Vyskúšajte si domov vyzdobiť krásnymi mandalovými vzormi, ktoré navodia atmosféru ďalekej Ázie. Pridajte k tomu sviečky, sýto zelené izbové kvety, malého Budhu a začnite relaxovať.

Čo sú to mandaly a čo vyjadrujú?

Mandala je posvätná geometria (semeno života). Mandaly vyjadrujú jednoduchú pravdu o tom, že v každom kruhu, tak ako aj v duši človeka, je stred.

Tento stred je živý a silný, má veľkú príťažlivosť. Byť v strede znamená o všetkom vedieť, vnímať všetko okolo seba rovnocenne, mať ku všetkému rovnako blízko. Mandala je harmonické spojenie kruhu a štvorca, kde kruh je symbolom neba, transcedencie, vonkajších síl a nekonečna, a štvorec predstavuje vnútorné sily, teda to, čo je spojené s človekom a zemou. Obidva obrazce spája centrálny bod, ktorý je zároveň počiatkom i koncom celého systému.

Existujú rôzne druhy mandál – očisťujúce, posilňujúce určité vlastnosti alebo jednotlivé oblasti ľudského života. V najširšom zmysle sú mandaly diagramy, ktoré ukazujú, ako sa chaos stáva harmonickou formou.

Najlepšie však fungujú osobné mandaly. Robia sa totiž na konkrétneho človeka, firmu alebo rodinu. Tak ako každé číslo v numerológií niečo vyjadruje, tak má aj každé písmeno svoje číslo a súčtom čísiel prídeme k farbe, ktorú pre osobnú mandalu použiť.

Osobná mandala harmonizuje konkrétneho človeka a pomáha mu harmonizovať jeho telo aj dušu a tiež ego a spolu vytvára harmóniu.

Tieto potom, ako zharmonizujú v prítomnosti Budhu, letia k ľuďom, ktorí ich potrebujú :)
Ak máte záujem o osobnú mandalu spolu s numerologickým výkladom, píšte mi na adresu hinkova@andawell.sk

Čítajte tiež:
Meditujte!

Zharmonizujte si domov

2 Comments

  1. Upozornenie Pritiahnite si upratovaním novú energiu | andawell.sk

  2. Upozornenie Filozofiou detoxu je nevrátiť sa späť | andawell.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.