Menu Zavrieť

Oživte si jeseň kvetmi!

Kto povedal, že kvetinové vzory sa nosia iba na jar? Zavítala k nám jeseň a priniesla so sebou nádherné odtiene škoricovej, žltej, červenej a burgundy. Pri výbere jesenných kúskov s kvetinovým vzorom nemusíte veľa rozmýšľať. Kľúčom je vybrať si, akým spôsobom chcete vzor do outfitu zakombinovať.

Košeľové šaty Reserved

 

 Móda si môže diktovať, čo chce, aj tak sa vždy vráti k tomu, čo tu už bolo a stále bude. 

Kvety.
Lebo patria k žene.

Cellbes, kvetinové šaty, 32,95e
Twin-Set, kvetované šaty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako ich nosiť?

Veľký kvetinový vzor
Zatiaľ čo jarné kvetinové vzory oplývajú jednoduchosťou a jemnosťou, jeseň si vyžaduje odvážnejšie kombinácie a je lepšie zvoliť si väčší vzor. Skúste šaty s potlačou ruží po celej dĺžke alebo – pre viac odvážne – kombináciu kvetinového vzoru s iným vzorom.

Ale dajte pozor! Oba vzory by mali byť vzájomne farebne prepojené.

 

Kvetinový detail
Ak nie ste typ na veľkú potlač a vzory, skúste kvetinový vzor doplniť do outfitu iba v rámci detailu. Ten krásne vynikne na jednofarebných, jednoduchších kúskoch. Trendom ešte stále ostávajú výšivky na džínsach alebo sukni a momentálne aj na veľmi štýlovej bombere.

Takko, čierna sukňa s výšivkou, 19,99e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvetinový doplnok

Kvetinový doplnok je hravý a nápaditý spôsob ako doplniť jesenný outfit. Momentálne prevládajú nádherné, hodvábne šatky a šále, no nešliapnete vedľa ani s peknou bižutériou, alebo stále viac obľúbeným ruksakom či kabelkou.

Cellbes, kvetinová šatka, 19,95eur

Kvetinová vôňa domova
V prostredí nášho domova sa chceme cítiť skvele. K tomuto pocitu patrí nielen príjemné domáce prostredie, ale aj príjemná vôňa. Vôňa je jedným z najsilnejších tvorcom atmosféry.

Po dlhom dni v práci isto oceníte chvíľku na oddych. V tom vám určite pomôžu štýlové, interiérové vône, ktoré vám naplnia domov sviežou vôňou kvetín a navyše sú skvelým bytovým doplnkom!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.