Menu Zavrieť

Perform Lift Vitality od Payotu

Obnovte vitalitu pleti s krémom Payot Perform Lift Vitality a vráťte jej tak pevnosť a pružnosť! Tato odborná starostlivosť obnovuje ochabnutú a unavenú pleť s oslabenou pevnosťou. Takáto pokožka sa väčšinou objavuje po nadmernom fajčení, pobyte na slnku, prehnanej diéte alebo u žien s klesajúcou hladinou hormónov.

                                                                                                                                                

  • Kvapôčky rastlinných olejov vyživujú a obnovujú devitalizovanú pleť.
  • Perleť zachytáva svetlo a obnovuje žiarivosť pleti.

Pripravte sa na zázračnú vôňu kvetov ruží a ambry!

A aká je jej tajná zbraň?
Pamäťová olejová textúra sa spája s obrysmi tváre a po aplikácií vyhládza jej rysy. Špeciálne vyvinuté zloženie je určené pre revitalizáciu pleti. Zloženie tohto krému obsahuje kombináciu extraktov žeruchy a minerálnych výťažkov, ktoré pomáhajú prenášať kyslík medzi bunkami.

Acti-Lift komplex slúži na boj so stratou pevnosti a obnovenie unavenej pleti. Nájdeme v ňom extrakt z morských rias, obnovujúci peptíd a dve patentované kyseliny hyalurónové.

Ako krém používať?
Ľahkými dotykmi nanášajte od stredu tváre smerom von, od krku smerom k čelu. Jemným poklepávaním aplikujte do pokožky tváre a krku. Textúra s pamäťovým zložením je vhodná pre všetky typy zrelej pleti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.