Po deviatich rokoch pokojne spím

3

Liečebno – transformačná metóda The Journay – Cesta sa v súčasnosti považuje za jednu z najúčinnejších alternatívnych metód liečenia tela, mysle a duše. Využíva sa v 43 krajinách.

Je uznávanou metódou, ktorú v Holandsku preplácajú zdravotné poisťovne, používajú ju lekári a psychológovia na celom svete, v centrách liečby rakoviny, závislostí, v centrách alternatívnej medicíny, vo väzniciach, vo firmách sa školí top – manažment a používa sa aj v couchingu. Aj toto svedčí o jej mnohostrannom využití.

[hana-code-insert name=’AdSense’ /]

Čo je Cesta? Je to pomerne jednoduchý návod, pomocou ktorého sa môže každý vydať na vlastnú cestu k uzdraveniu. Je návodom ako odkryť a vyliečiť bunkové spomienky, ktoré spôsobujú emocionálny a fyzický problém, a tým sa človek môže začať prirodzene uzdravovať.

Túto metódu vyvinula Brandon Bays po tom, ako jej bol v roku 1992 diagnostikovaný nádor na maternici o veľkosti basketbalovej lopty. Vyliečila sa sama za 7 týždňov!!! Využila pritom všetky svoje znalosti a silnú vieru v prírodnú medicínu a holistickú liečbu. A išla ďalej. Oveľa hlbšie. Intuitívne načúvala múdrosti svojho tela a k prekvapeniu lekárov sa kompletne vyliečila.

Odvtedy metódu stále vylepšuje a v súčasnosti je to silná zmes jedinečných nástrojov a zistenia, že ľudský potenciál nemá hranice. Bežní ľudia, bez ohľadu na vzdelanie, pôvod, národnosť, kultúru alebo vek používajú Cestu, aby úplne zmenili svoj život.

Nič nie je silnejšie ako príbehy ľudí, ktorí dlho bojovali s nejakou chorobou či traumou a potom im do „cesty prišla Cesta“.

Zdenko Hoschek – klient metódy Cesta

Pred niekoľkými rokmi mi diagnostikovali tzv. asthmu bronchiale, čiže prieduškovú astmu. Bral som lieky, ktoré ako sa neskôr ukázalo, som vôbec brať nemusel a ktoré mi, žiaľ spôsobili iné problémy. Alternatívna metóda, Cesta mi pomohla zbaviť sa zdravotných problémov, ktoré ma trápili dlhé roky.

Môj príbeh
Dlhé roky som sa trápil s viacerými problémami. Prvým bola nespavosť. Nedokázal som zaspať niekedy aj dve – tri noci za sebou. Napriek tomu, že som sa snažil končiť pracovný deň okolo šiestej hodiny večer, nedokázal som prestať myslieť na pracovné povinnosti. Ak sa mi podarilo zaspať, spánok trval maximálne tri hodiny. Hľadal som všetky dostupné riešenia.

Práve v tomto období som sa dozvedel o metóde Cesta a o Brandon Bays, ktorá mala prísť na Slovensko. Zúčastnil som sa na podujatí „Intenzívny večer“ s Brandon Bays a už vtedy mi bolo jasné, že navštívim jedného z terapeutov. Po deviatich rokoch boja s nespavosťou som si vďaka Ceste konečne dokázal „upratať“ v živote. Našiel som rovnováhu a pokoj, tak dôležitý pre kľudný spánok. Výrazný progres nastal už po druhom stretnutí, kedy som si uvedomil, že spánok, ktorý je tak dôležitý pre naše telo, si viem dopriať aj ja.

Liečil som inú diagnózu
Druhým problémom, s ktorým som dlhé roky bojoval bola diagnóza asthma bronchiale, ktorá je celoživotným chronickým ochorením dýchacích ciest. Vďaka diagnostikovaniu tohoto ochorenia som 15 rokov užíval lieky na báze kortikoidov. Tieto lieky majú žiaľ pomerne veľké množstvo nežiadúcich účinkov, medzi ktorými je aj nespavosť. Cesta mi ukázala odpovede, na ktoré medicína západného typu nemá.

V procese terapie Cesta som mal možnosť nahliadnuť do svojich priedušníc a následne na to sa pozrieť na stav svojich čriev. Moje telo mi dalo informáciu, že nie je schopné prijímať a optimálne spracovávať potravu v takom zložení, v akom ju prijímam. Následne som absolvoval konzultáciu TCM (pozn. Tradičná čínska medicína) a biorezonanciu, ktoré potvrdili, že ide o potravinovú intoleranciu na mlieko a cukor, ktoré v mojom organizme spôsobovali zápal a zvýšenú tvorbu hlienov. Po vysadení týchto dvoch druhov potravín sa môj zdravotný stav výrazne zlepšil a dnes viem, že som žiadnu astmu nikdy nemal.

Práve postupnosť, akou som k týmto záverom prišiel, bola pre moje vyliečenie zásadná. Všetky procesy Cesty znamenali rýchly a pozitívny progres v mojom zdravotnom stave. Vďaka Ceste sa cítim zdravotne lepšie než kedykoľvek predtým.

Andrea Hinková – Tarová

http://andawell.sk/rozhovor-s-brandon-bays/

 

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.