Menu Zavrieť

Super hydratácia? REXALINE

Krásny slnečný deň ??
Slnko páli a ako sa ukazuje, ešte prikúri??

Najlepšie je preto pri vode


Chcela by som sa teraz prihovoriť najmä mladším ženám. Nepodceňujte ochranu pred slnkom, používajte vysoký ochranný faktor a svoju pleť hydratujte ?
Viem, môže sa vám to zdať zbytočné, avšak ja dnes vo svojich 47 rokoch vidím, že koža si pamätá všetky moje prehrešky z minulosti?

Tak ma každý rok na jar a leto “obdaruváva” nepekným pigmentom, ktorý prekryje len dobre krycí mejkap. Na jeseň zase odíde, aby na jar mohol prísť znovu. ?
A tak je to aj s hydratáciou. Navyše, čím sme staršie, máme menej hydratovanú pokožku a závidíme bábätkám ich líčka plné vody ❤️

Môžeme si pomôcť a pleti hydratáciu dodať. Ja verím v tomto smere na značku @rexaline , vďaka ktorej mám hydratovanú a hebkú pleť.

Ženy, dievčatá, doprajme si to najlepšie, starajme sa o našu pleť a doprajme jej ochranu a hydratáciu ???

 

Predstavujem vám to najlepšie pre hydratáciu pleti

 

 

 

 

HYDRATAČNÝ GÉLOVÝ KRÉM REXALINE NA OCHRANU PRED ZNEČISTENÍM PLETI
Jedinečný hyper-hydratačný gélový krém Rexaline má chladiaci účinok, dodáva pocit sviežosti a zároveň dlhodobo zmatňuje. Patentovaná technológia odstraňuje znečistenia, zbavuje pleť toxínov, pôsobí ako štít a odstraňuje škodlivé častice, čím pleť chráni a zachováva jej mladistvý vzhľad. Výťažok z jablčníka obyčajného pôsobí ako antioxidant, proti tvorbe vrások a podporuje správnu činnosť bunkového metabolizmu. Pleť je okamžite rozžiarená, hydratovaná o viac ako 50% a zmatnená o 70%. Vhodný pre normálnu a zmiešanú pleť, 50 ml, 63,9 eur kúpite v parfumériách Marionnaud alebo na www.marionnaud.sk.

Čítajte tiež:

Hydratuje zvonku aj zvnútra

Nové kolínske vody značky Hermés, inšpirované mediteránskym slnkom a letnou záhradou

Letný špeciál: Hydratácia na cestách

Letná téma: Hydratácia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.