Menu Zavrieť

Súťaž o svieži darček pre mužov

Stále neviete, čo svojmu drahému zaobstarať pod stromček? Ideálnou voňavou voľbou môže byť darčekový balíček Rexona Williams Racing. Set obsahuje antiperspirant v spreji, osviežujúci sprchový gél a darček v podobe štýlového batôžteka.

 

Rexona Men Williams Racing sa hrdí pomenovaním mimoriadne účinného antiperspirantu. Dokonale chráni pred potením a zápachom, a to až po dobu 48 hodín. Vďaka patentovanej technológii Motionsense reaguje priamo na pohyb, a tak uvoľňuje vôňu postupne podľa toho, ako sa muž hýbe. Skvelý dojem umocňuje aromatická bylinná vôňa s tónmi citrusových plodov a sviežej zelene. S Rexona Men Williams Racing dáte potu a zápachu navždy zbohom a získate tak celodenný pocit sviežosti.

Súťaž:

Súťaž o jeden balíček trvá do 1.12. 2017 a stačí, keď nám napíšete, komu by ste chceli tento darček venovať prečo. Vaše odpovede píšte do časti, kam píšete adresu. Vaše meno (povinné)

Vaša adresa (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet
[sutaz]

1) Prečítal som si a akceptujem podmienky zúčastnenia sa v sútažiach.

Podmienkou účasti na súťaži je kliknutie na Facebook ikonku “Páči sa mi to”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.