Menu Zavrieť

Ticho a čistý vzduch v jednej sadrokartónovej doske

Modrá akustická protipožiarna doska MA s Activ’Air®

 

Vedeli ste, že až 85 % času trávime v interiéri? Celý deň sa zdržujeme v práci, doma, v škole či vo fitnescentrách.

Najdôležitejšie a najčastejšie požiadavky pri kladení nárokov na životné či pracovné prostrediu sú v súčasnosti ticho, zdravie a čistý vzduch. Všetky tieto parametre dokonale spĺňa Modrá akustická doska s Activ’Air® z produkcie spoločnosti Rigips.

 

Na trh bola uvedená v roku 2010 a odvtedy sa stala jednou z najpredávanejších vo svojej kategórii. Modrá akustická doska s Activ’Air® je multifunkčné riešenie, pretože má viaceré skvelé vlastnosti. Táto sadrokartónová doska ponúka najvyspelejšie technológie v oblasti sadrokartónu. Okrem významného zlepšenia akustiky a vnútorného ovzdušia rieši aj požiarnu odolnosť. Čo sa týka hlučnosti, veľmi účinne znižuje vzduchovú nepriezvučnosť medzi dvomi miestnosťami, prípadne susednými bytmi.

Technológia Activ’Air® je unikátne patentované riešenie, ktoré dokáže až 70% koncentrácie škodlivého formaldehydu z ovzdušia znížiť na viac ako 50 rokov. Formaldehyd je najčastejšie sa vyskytujúca voľne prchavá organická látka napríklad v nábytku, kobercoch, textíliách, podlahách, ale dokonca aj v čistiacich prostriedkoch  a v cigaretovom dyme.

Viac info na www.rigips.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.