Menu Zavrieť

Viktória Darsane: Diablova hra na lásku

Autorka Viktória Darsane čerpala námet na túto jedinečnú, svoju piatu knihu, opäť z reálneho príbehu!

Keď je niečo až príliš dokonalé, hľadajte klamstvo – vraví Claudie po dvoch rokoch vzťahu na diaľku, cez internet. Spočiatku bolo všetko, ako inak, krásne a ona konečne našla lásku svojho života. Jedinou prekážkou bola vzdialenosť i to, že jej princ bol skrátka smoliar a ich stretnutie sa stále odkladalo. Claudie sa to prestávalo páčiť, ale svojej veľkej lásky sa nemienila vzdať, chcela jej veriť, v čom ju výdatne podporovala aj veštkyňa a jej rituály.

Pravda však napokon vyjde najavo a Claudie sa zrúti svet. Do svojej lásky investovala všetko, no vrátili sa jej len samé klamstvá… Poviete si, bežný príbeh súčasnosti, ale keď sa do neho začítate, zistíte, že tu ide o oveľa viac… Okrem iného aj o mágiu, pomocou ktorej organizované skupiny okrádajú ženy bažiace po láske!

„V každej zo svojich kníh opisujem vlastnú skúsenosť, či už bola dobrá lebo zlá, pretože len to môže čitateľovi dať hodnoverný obraz a poskytnúť odpoveď. A nie, za svoje hriechy  alebo chyby sa nehanbím, lebo keď si ich človek nedokáže  nepriznať, nedokáže sa ani pohnúť z miesta,“ povedala nám autorka.

 

1 Comment

  1. Upozornenie Mária Havranová: Nad priepasťou | andawell.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.