11 mája bude NOV v Býkovi – zbavte sa neduhov

0
Pexels.com

Nov 11. mája bude v znamení Býka. Je to ideálny čas na zbavenie sa zlozvykov.

Býk je znamenie prináša do našich životov stabilitu a pokoj. V Býkovi môžete rozvíjať zmysel pre krásu, je to tiež ideálny čas na umenie. Venujte sa rodine, priateľom, tento čas nám dáva krásnu príležitosť vyjadriť svoju lásku – k sebe aj druhým a posilniť tak trvalé vzťahy.

Zdroj: www.pexels.com

Nov je nový začiatok a možnosť ukončiť niečo staré, prežité. Nov v Býkovi nám dáva príležitosť zbaviť sa zlozvykov. Na jeden papier si napíšte všetko, čo by ste chceli zo svojho života vylúčiť. Prečítajte to nahlas a použite pritom afirmáciu – Ďakujem za všetky lekcie, ktoré som v živote dostal, môžeš pokojne odísť z môjho života. Pri tomto je však dôležité to, že to naozaj chcete a ste odhodlaní vydržať. Napríklad, ak chcete prestať fajčiť a ste o tom rozhodnutí, toto Novolunie je silné na to, aby podporilo vašu vôľu s týmto neduhom skončiť.

Na druhý papier si napíšte zoznam vecí alebo vlastností, ktoré chcete do svojho života pritiahnuť. Tu sú niektoré afirmácie, ktoré môžete použiť pri ich čítaní:

Dovoľujem si cítiť sa milovaný/á
Verím si
Odpúšťam sebe aj všetkým
Som milovaná a zbožňovaná
Myslím len na pozitívne aspekty svojho života
Verím svojej intuícií
Som naplnená šťastím a radosťou
Chválim sa za svoje úspechy

Májový NOV je veľmi silný na lásku – k sebe aj druhým a posilnenie týchto pút. Zároveň je to ideálna doba na čistenie od negatívnych energií a pritiahnutie si tých pozitívnych. Býk je charakteristický aj potrebou materiálneho zabezpečenia z dôvodu citového bezpečia (Býk potrebuje mať k pohode poplatené účty, finančnú istotu a všetko na poriadku). Ideálne je teda použiť šamanskú sviečku Trojitá dávka energie, ktorá najprv čistí od negatívnych energií, potom otvára priestor láske a nakoniec financiám a príležitostiam.
https://samanskesviecky.sk/
Spln bude 26.5. v Strelcovi – pripravte sa na silné energie.

Býk v skratke:


Živel: zem
Farby: bledomodrá, zelená, ružová
Kameň: smaragd, meď
Šťastné čísla: 1, 9
Šťastný deň: piatok
Blízke znamenia: Kozorožec, Škorpión, Váhy
Planéta: Venuša
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?
Čítajte tiež: Soľ – rituálna očista ľudí aj priestoru

Čítajte tiež: Čistá duša nie je pre každého

Andrea Tarová http://samanskesviecky.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.