13.1. bude NOV v Kozorožcovi

2
Pexels.com

Počas Novu sa na oblohe rodí nový mesiac. Je to po Splne druhá najproduktívnejšia fáza Mesiaca.

Nov je časom pre vyjadrenie toho, čo chceme dosiahnuť. Môžeme si napísať svoje zámery na papier, urobiť si nástenku želaní na daný mesiac, alebo rituál sviečkovej mágie. V tomto prípade poviete pri zapálení sviečky afirmáciu (želanie, túžbu – pozor vždy v pozitívnom význame). Ideálna je biela sviečka, pretože obsahuje všetky ostatné svetlá a symbolizuje mesačnú energiu.

Novolunie sa rovná koncentrovaná pozornosť tomu, čo si chceme vtiahnuť do života. Je ako čistý papier. Môžete na neho kresliť alebo písať, čo si želáte a počas Splnu budete zbierať úrodu.

Nov v Kozorožcovi je najsilnejší z celého roka. Kozorožec ako vládca všetkých znamení a symbol ambícií, vám dáva skvelú šancu začať niečo nové. Chcete konečne schudnúť? Začať sa zdravšie stravovať? Urobiť niečo v oblasti svojho osobnostného rozvoja? Napraviť si vzťahy? Zmeniť prácu? Niet lepšieho Novu, ako je ten počas vládnutia Kozorožca. Neprepásnite tento NOV.  
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Ak iný Nov odignorujte, lebo je vám možno bližší Spln a Novu nedávate až také veľké priority, tento je iný. Možno začnete úplne nový život. Nespomínajte už staré hriechy, nepozerajte sa do minulosti, aby ste nevošli na tú istú cestu, ktorá bola plná sváru a nedorozumení. Chce to však veľkú dávku sebazaprenia a húževnatosti, ktorú podporuje Saturn, vládca Kozorožcov. 

Kozorožec je zemské znamenie a vládne mu planéta Saturn. Kozorožec je ambiciózny. A to je asi aj jeho najsilnejšia vlastnosť. Nič nerobí len tak, prakticky nevie oddychovať, aj keď si nájde nejaké hobby, časom z neho urobí zárobkovú činnosť. Je trpezlivý, vie veľmi dobre a najmä v zrelšom veku, že cesta k úspechu je dláždená potom a ťažkou prácou. Neverí na náhody, všetko si disciplinovane a presne pripraví. V momente, ako si nejaký sen splní, už má v zálohe ďalšie a začne na nich pracovať. Možno to znie masochisticky, ale Kozorožec (nedáva najavo svoje emócie) má radšej tú cestu ako cieľ.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Kozorožec býva utiahnutejší, nevyhľadáva spoločnosť, má rád sarkazmus a suchý zmysel pre humor. Väčšinou nepije alkohol, pretože nerád stráca kontrolu nad niečím a najmä nie nad sebou. Rád podá pomocnú ruku, a aj keď pôsobí navonok ako suchár bez emócií, neprístupne a chladne, je to klam a jeho maska. Ochotne a rád pomôže ľuďom či zvieratám v núdzi.
Čítajte tiež: Ako efektívne triediť haraburdy?

Ambície, peniaze, úspech – to je Kozorožec. A teraz máte ideálnu šancu pod jeho vplyvom začať novú etapu svojho života. A k tomu vám môže pomôcť šamanská sviečka na privolanie peňazí, príležitostí a hojnosti. Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/

Andrea Hinková – Tarová

Foto: Pexels.com

Pexels.com

2 KOMENTÁRE

  1. […] O vzťahoch k sebe, nášmu partnerovi, našej práci. Február je trochu temnejší, vonku je ponuro a v našich dušiach tiež. Chýba nám slnko a s tým súvisiaca radosť. Nov nám však prinesie nové myšlienky vo všetkých oblastiach a tiež vo vzťahoch. Umocnia sa kvalitné vzťahy, začnú sa ukončovať toxické a zlé vzťahy. Nechajte to zlé vo vzťahu odísť. Myslite na seba. Vy a vaša sebaláska vám napovie, či je váš vzťah v poriadku a či ste v ňom šťastní.Čítajte tiež: 13.1. bude NOV v Kozorožcovi […]

  2. […] NOV je ako čistý papier. Respektíve dva. Možnosť začať niečo nové a zahodiť to staré a nefunkčné. V Tarote je taká karta – Koleso šťasteny. Hovorí, že aby život nestagnoval zmena je nevyhnutná. Možno je čas zostúpiť, aby ste mohli opäť stúpať, možno je tu moment, kedy sa odpútate od minulosti a vykročíte vpred!Čítajte tiež:13.1. bude NOV v Kozorožcovi […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.