Januárový Spln v Rakovi prinesie náladovosť

0

Fázy Mesiaca v januári – Nov bol 2.1. v Kozorozčovi, Prvá štvrť 9.1. a 18.1. o 00:48 sa začína Spln. V Rakovi. Aký bude? Koľko trvá Spln? Čo môžete a čo naopak sa neodporúča počas Splnu robiť?

Lunárny kalendár

Počas Splnu vidíme na oblohe zaguľatený Mesiac. Pri svojej púti okolo Zeme približne za mesiac sa dostane do jednej línie so Slnkom a Zemou. Privrátená strana Mesiaca je pritom osvetlená Slnkom. Zem stojí medzi Slnkom a Mesiacom, je vystavená protichodnému pôsobeniu ich príťažlivostí.

Spln 18.1. 2022 bude v Rakovi. V jednom z najnáladovejších znamení. A tak ako Rak dokáže byť jednu chvíľu usmiaty a šťastný, hneď nato vie byť smutný a cítiť sa ukrivdene. Taká je aj naša spoločnosť, ktorú rozdelila pandémia. Na jednej strane sú ľudia, ktorí v tom zlom našli dobré, a využili tento čas na transformáciu – vedomia aj podnikania. Potom sú tu ľudia, ktorí vidia len zlo a tak ich ovládli negatívne emócie, a tie si potrebujú niekde ventilovať. Najčastejšie na sociálnej sieti.

Aký je Rak a ako pôsobí v Splne?

Rak je náladový, Rak je upätý – v jeden deň nám dokáže ukázať priam plejádu nálad. Aj také, ktoré možno nepoznáme. Rak je veselý a o chvíľu smutný a trpí pocitom ublíženia. Je nestály a to mu komplikuje život – v práci aj vo vzťahoch. Ako má veľa priateľov, má aj veľa nepriateľov. Ako má veľa dobrých vlastností, má ich aj veľa negatívnych.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Ako na nás bude vplývať januárový Spln?

Budeme náladoví, „roztekaní“, pod vplyvom konca roka možno plačliví a hneď nato radostní. Budeme si dávať predsavzatia, ktoré aj tak nedodržíme. Rakovi vládne Mesiac a ten je nestály.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Načo je Spln v Rakovi dobrý?

Rak je šikovný obchodník a vie pracovať s peniazmi. Ak sa naučí ovládať svoje pocity a pracovať so svojou náladovosťou, dokáže byť veľmi ambiciózny vďaka čomu dosahuje veľké úspechy.   

full moon on a daybreak
Photo by David Besh on Pexels.com

Čo počas Splnu môžeme urobiť?

Zachovajte si nadhľad, aby sa chvíle, kedy vládne Spln v Rakovi neskončili hádkami, či urazeným sa stiahnutím do úzadia. Neskôr by vás to mrzelo, že ste sa správali ako nevyspelí jedinci. Využite tú lepšiu stránku Luny v Rakovi – pohostinnosť, nehu, pohodu, citlivý a starostlivý prístup k okoliu.

Spln pôsobí 3 dni pred dátumom a 3 dni po ňom

Počas Splnu môžeme vo všeobecnosti pociťovať nepokoj, podráždenosť a mať nekvalitný spánok. Počas Splnu vrátane 3 dní pred ním a 3 dní po ňom by sme si mali dávať pozor na príjem cukrov a tukov, a tiež sa skúsme vyhnúť konzervovaným potravinám a chemicky upraveným potravinám. Vo všeobecnosti sa odporúča počas týchto dní si naplánovať pôst.

V tieto dni sa všetko znásobuje, aj bolesť. Vyhnime sa teda návštevy u zubárov, lekárskym zákrokom a tiež očkovaniu.

Andrea Hinková Tarová
http://samanskesviecky.sk

Sviečku na privolanie hojnosti a príležitostí nájdete tu:https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/

Sviečku na čistenie negatívnych energií, nájdete tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/cista-dusa/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.