30.12. Spln v Rakovi – náladovosť

0

Spln, ktorým sa končí rok a začína nový, je ako naša spoločnosť. Rozpoltený. Náladový. Je v Rakovi teda v jednom z najnáladovejších znamení. A tak ako Rak dokáže byť jednu chvíľu usmiaty a šťastný, hneď nato je smutný a ukrivdený. Taká je aj naša spoločnosť, ktorú rozdelila pandémia. Na jednej strane sú ľudia, ktorí v tom zlom našli dobré, a využili tento čas na transformáciu – vedomia aj podnikania. Potom sú tu ľudia, ktorí vidia len zlo a tak ich ovládli negatívne emócie, že si ich potrebujú niekde frustrovať. Najčastejšie na sociálnej sieti. Tá rozdelila ľudí a zabila demokraciu a slobodu prejavu.

Rak je náladový, Rak je upätý – v jeden deň nám dokáže ukázať priam plejádu nálad. Aj také, ktoré možno nepoznáme. Rak je veselý a o chvíľu smutný a trpí pocitom ublíženia. Je nestály a to mu komplikuje život – v práci aj vo vzťahoch. Ako má veľa priateľov, má aj veľa nepriateľov. Ako má veľa dobrých vlastností, má ich aj veľa negatívnych.

Tým, že sme 21.12. 2020 vstúpili do Veku Vodnára, negatívne energie sa zhmotnia a kto ich nedokáže uchopiť a pochopiť, že ide o čistenie, toho prevalcujú. Budú ho ovládať.

Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Čiže, ako na nás bude vplývať koncoročný Spln? Budeme náladoví, „roztekaní“, pod vplyvom konca roka možno plačliví a hneď nato radostní. Budeme si dávať predsavzatia, ktoré aj tak nedodržíme. Rakovi vládne Mesiac a ten je nestály.
Čítajte tiež: Očistná kúra podľa lunárneho mesiaca

Načo je Spln v Rakovi dobrý? Rak je šikovný obchodník a vie pracovať s peniazmi. Ak sa naučí ovládať svoje pocity a pracovať so svojou náladovosťou, dokáže byť veľmi ambiciózny vďaka čomu dosahuje veľké úspechy.   

Čo treba urobiť? Zachovajte si nadhľad, aby sa chvíle, kedy vládne Spln v Rakovi neskončili hádkami, či urazeným sa stiahnutím do úzadia. Neskôr by vás to mrzelo, že ste sa správali ako nevyspelí jedinci. Využite tú lepšiu stránku Luny v Rakovi – pohostinnosť, nehu, pohodu, citlivý a starostlivý prístup k okoliu.

Sviečku na privolanie hojnosti a príležitostí nájdete tu:https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/

Sviečku na čistenie negatívnych energií, nájdete tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/cista-dusa/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.