Babský večer s filmom ROCKETMAN

0

Aj tentokrát hodia dámy starosti za hlavu, vezmú kamarátky a prídu si vychutnať skvelú atmosféru Ladies Movie Night.
Tento mesiac si budú môcť spríjemniť večer 28.5. pri premietaní filmu ROCKETMAN.

Aj tento mesiac si budú môcť dámy každého veku urobiť babský večer a spríjemniť večer účasťou na Ladies Movie Night. Vyskúšať výrobky partnerov akcie, ktorí majú svoje stánky rozmiestnené pred kinosálou a vyhrať skvelé ceny v tombole. Tento mesiac sa môžu tešiť na film ROCKETMAN.

Film ROCKETMAN rozpráva životný príbeh jedného z najúspešnejších hudobníkov súčasnosti. Elton John vždy spieval ako boh, obliekal sa ako nikto pred ním a žil ako pravý rocker. Než sa stal Eltonom Johnom, volal sa Reginald. Bol to malý okuliarnatý dengľavý chlapec, ktorý hral vynikajúco na klavír.

Osudovým sa mu stalo stretnutie s textárom Berniem Taupinom. Od tohto momentu kráčal Elton dlhou a strmou cestou priamo na vrchol.

Najväčšie hity Eltona Johna, ako napríklad Your song, I´m still standing alebo titulná pieseň ROCKETMAN sa tu objavujú vo veľmi originálnych aranžmánoch, ktorých sa ujal herec Taron Egerton (hviezda filmovej série Kingsman), ktorý nielen že sa na Eltona podobá, ale vyrovná sa mu aj spevácky. Všetky slávne hity vo filme odspieval on sám.

Ďalším dôležitým členom štábu ROCKETMANa je režisér Dexter Fletcher, ktorý sa podieľal i na snímke Bohemian Rhapsody.

Čaká nás teda s ROCKETMAN podobne silný filmový hudobný zážitok?

Príďte sa o tom presvedčiť do Cinema City Eurovea na Ladies Movie Night 28.5. Ak nestíhate od 30. mája sa bude tento film premietať tiež v obľúbenom formáte SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.