Babský večer so Zamilovanou glóriou

0

Raz do mesiaca, zvyčajne v utorok, je vybraná kinosála v 
Cinema City Eurovea zaplnená ženami do posledného miesta. Raz do mesiaca hodia dámy všetky starosti za hlavu, vezmú kamarátky a prídu si vychutnať skvelú atmosféru.

Prečo? Pretože pravidelne raz za mesiac Cinema City organizuje Ladies Movie Night, tentokrát si budú môcť spríjemniť večer 16.4. pri premietaní filmu Zamilovaná glória.

Priestory kina sa zapĺňajú asi hodinu pred premietaním. Dámy každého veku popíjajú welcome drink, postávajú v skupinkách, usmievajú sa, fotia sa. Skúšajú výrobky partnerov akcie, ktorí majú svoje stánky rozmiestnené pred kinosálou.

Pred samotným premietaním dostáva slovo moderátor večera. Víta hostí a zaháji žrebovanie tomboly o viaceré hodnotné výhry. Vzápätí zhasnú všetky svetlá a kinosála sa na chvíľu ponorí do tmy. Začína film. Tento mesiac Zamilovaná glória.

Glória je rozvedená päťdesiatnička s už dospelými deťmi a nudným kancelárskym životom. Po večeroch sa však rada odviaže v klube na tanečnom parkete, kde raz stretáva Arnolda. Glória sa doňho nečakane zamiluje a po rokoch opäť zažíva radosti i strasti nového ľúbostného vzťahu, ktorý ju ovplyvní viac, než je ochotná si priznať.

Chcete vedieť ako skončí príbeh a zažiť babský večer ako nikdy predtým? 16.4.2019 si ho môžete užiť plnými dúškami. Vstupenky nájdete v predpredaji na www.cinemacity.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.