Menu Zavrieť

Buďte šťastní. Rozhodnite sa!

Ste šťastní?

Ja sa to stále učím, avšak potom čím som si prešla, som dnes šťastná aj preto, že svieti slnko, čaká má záhrada a má veľa plánov, ktoré postupne realizujem.

Keď ma náhodou prepadne smútok alebo okolnosti, ktoré nie sú práve lichotivé, príde mi do cesty niečo, čo ma znovu nakopne a nedovolí mi upadať :)

akoby mi Vesmír chcel lesknúť po pleci alebo ma stráži môj milovaný starý otec a z neba mi posiela signály.

Nič nie je náhoda, takže teraz, keď neprežívam práve najideálnejšie obdobie vo svojom živote, mi do rúk prišla kniha od Nory Šulíkovej s názvom Šťastie na dosah. A táto kniha mi hovorí z duše a do duše.

V knihe objavíte jednoduché princípy, ako sa ľahko nastaviť na naozajstné vnútorné šťastie a ušetriť si tým veľa trápenia a nedorozumení v osobnom a pracovnom živote, praktické ukážky 18 overených techník, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníka, aj pre pokročilého a dajú sa použiť kedykoľvek a v akomkoľvek veku, konkrétne tipy, ako sa ľahko cítiť šťastne, nech je vaša situácia akákoľvek, skutočné príbehy ľudí, ktorým sa vďaka spolupráci s autorkou udiali veľké zmeny v živote.

 

Aký prínos vám kniha do života môže dať?
ŠŤASTIE: čo konkrétne VY potrebujete k tomu, aby ste sa cítili šťastne a ako sa ľahko spoľahnúť na vlastnú intuíciu.
ENERGIU: objavíte, ako si ľahko kedykoľvek a kdekoľvek zdvihnúť energiu a cítiť úprimnú radosť zo života.
HARMÓNIU: dozviete sa, ako jednoducho dosiahnuť harmóniu so sebou a s ostatnými ľuďmi.
ÚSPECH: zistíte, na koľko šťastia je nastavená Vaša hlava a naučíte sa, ako si pritiahnuť úspech v každej oblasti Vášho života.
POSUN: ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke alebo neviete ako ďalej, posuniete kvalitu svojho života na úplne inú úroveň.
ZMENU: zistíte, ako zmeniť Vašu momentálnu situáciu a ako sa oslobodiť od starých záťaží, ktoré Vám doteraz mohli komplikovať život.

A úžasná správa!


Do pondelku 9.4. 2018 môžete mať túto knihu aj vy a to len za poštovné 2,90. Poponáhľajte sa, knihu si kúpte tu: http://stastienadosah.sk/kniha-za-postovne/?affiliateId=0549b

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.