Čarovná detská zima

0
6

Táto zima bude naozaj čarovná…

Mimoriadna kolekcia THE SECRET PLACE značky RESERVED naplno pracuje s detskou predstavivosťou. Zároveň je trochu nostalgická a sentimentálna. Prichádza práve teraz-v zimnom období.

 

 

Dizajnéri RESERVED vytvorili dva základné hlavné trendy v kolekcii: Palace Masquerade (pre mladé slečny) a Lil Gatsby (pre chlapcov). Tie sú inšpirované rozprávkami, kúzlami a záhadami.

V dievčenskej kolekcii objavíte spomienky na poklady, ktoré deti hľadajú u starých rodičov v podkroví a zabudnuté predmety tu vystupujú ako skutoční hrdinovia. Pre koniec roka nechýbajú v ponuke elegantné šaty a sukne. Potešia všetky malé parádnice. Zdobia ich motívy masiek, barokové ornamenty, poníky a ďalšie krásne obrázky.

 

 

Chlapčenské veci sa vracajú do minulosti, a to do 20. rokov. Hollywoodsky šmrnc je plný oblekov, kravát a motýlikov pre správnych malých džentlmenov. Pre pocit pohodlia sú samozrejmosťou teplé svetre so širokým golierom a prepracované košele. Potlač pripomína éru Art Deco. Praktickosť je tu rovnako dôležitá ako módna stránka a imidž.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.