Menu Zavrieť

Cartier LA PANTHERE – Nová vôňa od značky Cartier

S uvedením tejto vône sa otvárajú dvere do snov Cartiera. On vytvoril svojho prvého Pantera v roku 1914. V priebehu rokov odhaľoval Pantera v rôznych podobách a naaranžoval tak dokonalú kreativitu Domu Cartier.

Parfumy sú vyrábané k vytváraniu emócií a rozprávania príbehov. La Panthére je reinterpretáciou parfumového mýtu pantera v 21 storočí!

Mýtus Theophrastus
Zo všetkých zvierat je panter jediný, ktorý od prírody vonia. Loví tak, že sa ukryje a vyčkáva, než sa ostatné zvieratá priblížia, priťahované jeho vôňou.

Na prvý pohľad je flakón ako symbol. Domu Cartier a jeho hodnôt. Flakón však veľmi rýchlo odhalí svoje prekvapenie. Je vyrezávaný zvnútra a ide tak o absolútnu inováciu v obore. Tvar v útvare vo vnútri flakónu parfému. Všetci dizajnéri o tom snívali, ale len Cartier uspel a vytvoril tento dizajn.

La Panthére je vôňa určená pre ženy, z ktorých dýcha vášeň a majú inštinkt pre slobodu. Sú to skvelé milenky, ktoré zvádzajú svojou nezávislosťou. Milujúce ženy, ktoré žijú v napätí medzi láskou a slobodou.

Je to kvetinová vôňa zo žiarivou gardéniou. Gardénia je medzi vôňami populárna, pretože je zmyselná, trošku ovocná a veľmi svieža. Jej vôňa je jemná a ľahká, čo je vyjadrenie veľmi jemnej delikátnej kože, ktorá zachytila horkosť slnka…to je aj dôvod, prečo je obal v jemnej oranžovej farbe a nie v nežnej bielej.

Gardénia samotná však nie je tak zmyselná, ako potrebovala La Panthére. Živočíšny aspekt zdôraznila pižmom, ktoré je pre ňu najviac zmyselnou ingredienciou. Pižmo je totiž viac ako vôňa. Je to textúra: samet, alebo veľmi mäkké naružovelé perie, či veľmi jemná sametová zvieracia srsť, pri ktorej si nemôžete pomôcť a musíte sa jej dotknúť.

Vôňu zakúpite v sietí predajní Marrionaud.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie