Menu Zavrieť

Čísla hovoria o žiadnej šanci

Pozrime sa na strany, ktoré sa dostali do NR SR z iného pohľadu. Numerologického. Číslo, s ktorým išli do volieb, ovplyvňovalo ich šancu na úspech a je prítomné aj pri zostavovaní vlády.

16 SMER
Už pred voľbami bolo nám numerológom zrejmé, že pre SMER budú nasledujúce 4 roky zúčtovacie. 16 je číslo Veže a dokopy dáva karmických 7. 16 je rozporuplné číslo, plné drastických obratov, extrémov a predstavuje veľkú námahu k tomu, aby sa karta obrátila a nastúpila šťastena. Znamená tiež premýšľanie, čoho korunováciou by mal byť úplný zvrat.

Ak spočítame 1 + 6 dostaneme ťažkú karmickú 7. A v tomto prípade, ak človek, firma alebo strana ide len za majetkom, nastáva pád. Preto sa ani podnikateľom neodporúča ísť na tú svetovú stranu, kde má vo svojom štvorci číslo 7.

Bude trpieť či už vo vláde alebo v opozícií.

3 OĽANO – NOVA
Úplne presne vystihuje správanie sa politikov tejto strany. Číslo 3 majú ľudia, firmy alebo strany, ktoré majú určité umelecké ambície a sú prelietaví (to sa už niekoľkokrát potvrdilo). Rozhodne sa nenudia, stále sa okolo nich niečo deje. Sú činorodí, všestranní a plný nápadov. Majú radi nezávislosť, sú často povrchní, výstrední a príliš ctižiadostiví. A tiež špekulanti, ktorí toho veľa narozprávajú. Rýchlo prichádza šťastie, ktoré sa nestálosťou mení na nešťastie.

Táto strana nie je pre svoju povrchnosť, nezdravú ctižiadosť (netrpezlivosť) vhodná do vlády.

6 SME Rodina
Paradoxne má táto strana číslo, ktoré symbolizuje pokoj, lásku a harmóniu (Zamilovaní). Hľadajú partnera a to aj politického „na celý život“, čo znamená, že keď vidia, že to nie je možné, postavia sa do role pozorovateľa. Ľudia s týmto číslom milujú luxus a umenie, čo im politika tiež ponúka. Neradi pracujú sami, majú sklony k lenivosti a pomstychtivosti.

Je to čistý pozorovateľ.

11 MOST – HÍD
Zdvojené ego, ktoré môže byť využité v dobrom aj v zlom. Čiže zdvojená túžba „ja“, „viesť“ a „byť prvý“. Keď dáme dokopy 1 + 1 dostaneme číslo 2, čiže dualitu, diplomaciu a nadväzovanie kontaktov. Negatívnou stránkou je manipulatívnosť (to súvisí aj s egom).

Je to strana vhodná do vlády. Ale pozor! Ego tam bude vždy prítomné a jeho spoluhráči musia byť schopní veľkých kompromisov.

12 SNS
Číslo Viselca, Obetavca. Ale takého ako hysterická žena, ktorá kričí na muža, čo všetko pre neho obetovala a on teraz za to musí to a to. Pri zdvojenej 12 a nesprávnych rozhodnutiach (koalícia s MOST – HÍD) dokonca hrozí samovražda. Politická.

1 + 2 nám dáva 3 a teda skupinu ľudí (kamarátstvo). Táto „druhá strana“ korešponduje s prioritnými vlastnosťami strany OĽANO  (majú radi nezávislosť sú často povrchní, výstrední a príliš ctižiadostiví. A tiež špekulanti, ktorí toho veľa narozprávajú. Rýchlo prichádza šťastie, ktoré sa nestálosťou mení na nešťastie) a preto nie je vhodné, aby tieto dve strany boli spolu v koalícií.

Neodporúča sa spojenie s MOST – HÍD (politická samovražda) ani s OĽANO a preto prichádza do úvahy opozícia.  

19 Kotleba – ĽSNS
Toto číslo symbolizuje aktivitu a veľa energie. A tiež vodcovstvo a tvorivú energiu. Karta Slnko tejto strane napovedá, že pokiaľ Mesiac niečo vzal, Slnko niečo dáva. Jasne z toho vyplýva, že ľudia znechutení tým, čo sa v slovenskej politike deje, sa pod vplyvom Mesiaca, rozhodli pre úplný protiklad, teda Slnko. Sú zúfalí, očakávajú v obrat k lepšiemu.

1 + 9 dáva 10, čo je hrubé číslo, ktoré poukazuje na ťažšie city a absenciu emócií.

Táto strana pôsobí ako silný protiklad všetkému, čo sme doposiaľ na politickej scéne zažili. Z numerologického pohľadu nie je vhodná do koalície, ale ani do opozície.   

23 SaS
Postupnosť, jasné ciele a úspech. Tú postupnosť sme mohli sledovať pri bývalých voľbách, kedy strana nezaznamenala obrovský úspech, ale vytrvala a nevzdáva sa svojich programových cieľov. Nech sú aj pre niekoho neprijateľné. Už akonáhle si táto strana vytiahla číslo 23 bolo jasné, že uspeje. Oni navyše úspech milujú.

Ľudia alebo strany s týmto číslom majú veľa záujmov a sú „pohybliví“.

2 + 3 je 5, čo opäť predstavuje pohyb, aktivitu a flexibilitu. Kameňom úrazu je túžba rozkazovať a neschopnosť rozkazy prijímať. S tým súvisí aj fakt, že chcú vnucovať svoje myšlienky druhým a keď nie sú úspešní, naplno sa prejaví ich náladovosť, konfliktnosť a netrpezlivosť.

Táto strana je zo všetkých strán najschopnejšia vládnuť. Nie však v širokej koalícií a určite sa neodporúča jej spojenie zo stranami MOST – HÍD a OĽANO – NOVA ( hrozí zhmotňovanie ega na všetkých stranách).

20 Sieť
Zložité číslo pre veľké ciele a vysoké ambície. 20 je citlivá, chápe druhých, ale prechádza zložitým vývojom. Svoju rozporuplnosť vníma a preto dlho trvá, kým sa niekde prepracuje.

2+ 0 čiže 2 nám dáva dualitu, ale aj 0. Podobne ako pri strane MOST – HÍD to predstavuje diplomaciu, nadväzovanie kontaktov a tiež manipulatívnosť. 0 vždy pôsobí rušivo.

Labilita nedáva tejto strane veľké možnosti na úspešné vládnutie.

Volebný prepad 

15 – SDKÚ
Číslo Diabla, ktoré ide vo všetkých smeroch proti všetkému a všetkým. Číslo 15 sa dáva dokopy aj s čiernou mágiou, čo vo Veku Vodnára, kedy ľudia veci medzi nebom a zemou vnímajú, či už vedome alebo podvedome  (teda aj tí, ktorí vôbec neveria), absolútne odmietli.

1+ 5 teda 6 je tu v protiklade s Diablom. Je to hľadanie lásky a harmónie. 6 je anjelské číslo a v tomto prípade zvíťazilo nad zlom.

SDKÚ je najsilnejší odkaz toho, že Vek Vodnára funguje, či už to vedome chceme prijať alebo nie.

17 KDH
Strana, ktorá je odkázaná len sama na seba a svojich verných. Toto jej nadelila 17, ktorá tiež predstavuje veľkú túžbu niečo meniť a budovať. Skrachovala na neschopnosti zachovávania rovnováhy a sklonom k extrémizmu (zatváranie žien, antipotratovej politike, ktorú mnohé ženy vnímali ako zásah do ich ľudských práv a svojprávnosti).

1+7 dáva 8, čiže Spravodlivosť. V tomto prípade z dvoch smerov. Zo strany KDH išlo o ich extrémistické prejavy, zotročenie sa zvykom a tradíciám a o opakujúce sa chyby a komplikované vzťahy.
Na strane druhej  vyriekli spravodlivosť ženy, ktoré odišli od tejto strany a zvolili si niekoho, kto nesiaha na ich slobodnú vôľu.

Spravodlivosť totiž nie je slepá a pozerá sa nám priamo do očí. A nie každý je víťaz. Tým je ten, kto má silnejší ťah na misku váh.

Pri zostavovaní úspešnosti jednotlivých strán som vychádzala z čísiel, ktoré si strany vyžrebovali. Na základe toho som vytvorila jednoduchú analýzu daných strán. Pre hlbšiu analýzu by som potrebovala mená všetkých zvolených poslancov a ich dátumy narodenia. Každé číslo má totiž pre náš  život obrovský význam. Napĺňa nás buď pozitívnou alebo negatívnou energiou a do veľkej miery ovplyvňuje náš život a v tomto prípade samozrejme aj vzťahy medzi jednotlivcami, ktoré majú tvoriť buď koalíciu alebo opozíciu.

Celý život nás obklopujú vibrácie, ktoré ovplyvňujú naše šťastie alebo nešťastie. Každé písmeno má tiež svoje číslo, preto je vhodné už pred narodením dieťaťa voliť také meno, ktoré ho nebude zaťažovať. Meno totiž pôsobí na jeho charakter a môže dieťa aj brzdiť. Keď sa narodí v slabších číslach, čo sa týka dátumu narodenia, a ešte mu dáme aj slabé meno, dieťa sa nedokáže presadiť.

V prípade, že je narodené v slabší deň a dostane silné meno, presadí sa na svojej ceste životom. Tak je to aj so silnými menami. Dieťa so silným dátumom narodenia a ešte aj silné meno, môže uškodiť nielen jemu samotnému, ale i celému okoliu.

Vo všeobecnosti numerológovia neodporúčajú dávať deťom mená, ktoré obsahujú karmickú 7, prípadne toto meno spočítať aj s priezviskom.

Pokiaľ ide o číslo 40, odporúčame zmeniť meno. 40 je totiž číslo, ktoré predstavuje stratu vo všetkých smeroch. Je to ťažký život, osamelosť, zhoršujúce sa zdravie. Skúste sa preto pri výbere mena vyvarovať týmto menám: Eleonóra, František, Dominika, Theodor, Žigmund, Vendelín, Vavrinec.

Zložité na psychiku je číslo 29. Ide o mená Adrián, Alojzia, Anastázia, Bohuslava, Darina, Félix, Hubert, Irena, Kvetoslava, Marián, Mário, Radoslav.

Karmickú 7 som už spomínala a odporúčam ich dať len pri silnom priezvisku a dátume narodenia: Andrea, Andrej, Barbara, Bruno, Dalibor, Dáša, Eugen, Filip, Gregor, Ingrid, Ivona, Jozefína, Lujza, Marcel, Michaela, Petronela, Richard, Roman, Simon, Šimon.

16 je padajúca Veža a tak, ako sa ukázalo pri strane Smer, prichádza jej pád. Preto je toto číslo dôležité nielen pri menách (Belo, Dita, Erik, Etela, Klára, Lenka, Lesana, Pavla, Václav), ale spozornieť by mali aj letecké spoločnosti. Nejde však len o to, aby súčet čísla letu alebo lietadla neobsahovalo súčet 16. Hlbšia analýza si vyžaduje poznať aj dátumy narodenia pasažierov, ktorí na palubu nastúpia. Pri veľa 16 by som spozornela!

Camila Karolinss, popredná numerologička vytvorila karmický trojuholník zrážky nákladných lietadiel TU – 154 a Boeing 757, ktoré sa zrazili nad Bodamským jazerom. Lietadlá pilotovali Alexander Gross a Paul Phillips. Obrazce osudu ukázali, že Paul Phillips mal síce vo svojom vzorci tri 7, ale zomrieť nemusel. Zato Alexander Gross bol nehodou predurčený  ku koncu. Všetky jeho súradnice obsahujú obávané čísla a tie sa končia číslom 16. Hlavnú karmu však obsahovali obidve lietadlá, ktoré nehodu predurčovali.

V ďalšej časti si prečítajte, ako sa môže zmeniť vibrácia ženy po vydaji a tiež ako sa zmenil život po zmene mena Lucii Bílej, Michala Davida, prečo mala Lída Baarová ťažký osud a tiež o tom, čo hovoria čísla o predčasnej smrti Petra Muka.     

Andrea Hinková – Tarová
Autorka sa zaoberá veštením a numerológiou.
hinkova@andawell.sk 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie