Menu Zavrieť

Čo nás čaká tento týždeň? Rozhodnutie a postoj!

Čo nás čaká v týždni od 18 do 24. 4. 2016?

www.andawell.sk

Výklad nám otvára Slnko, čo predstavuje rodinu. Máte pocit, že keď urobíte 3 kroky vpred, vzápätí nasleduje 5 krokov späť? To vám uberá na sile a súčasná situácia je síce ešte mierna, ale sopka môže každú chvíľu vybuchnúť.

Už sa rozhodnite!

Neexistuje správne alebo nesprávne rozhodnutie, urobte to, čo vám našepkáva váš vnútorný hlas a pozor! V tomto prípade musíte vziať do úvahy aj morálnu stránku celej záležitosti.

Ak ide o zmenu, vo všeobecnosti ju máme strach urobiť aj z toho dôvodu, lebo berieme ohľad na našich najbližších. Čo povedia a ako ich to ovplyvní.

Lenže!

Chcete prežiť svoj život podľa iných? Nie podľa seba? A čo ak sa to vaše rozhodnutie možno teraz javí ako nereálne, ale časom sa ukáže ako správne? Pri veštení stretávam mnohých ľudí a veľká väčšina z nich mala strach urobiť rozhodnutie, aj keď im odpoveď už priam „trieskala“ z každej strany. Dostávali znamenia a zo strachu, ako by to ovplyvnilo ich najbližších, nekráčali za svojim srdcom. Radšej trpeli vo svojom súčasnom zamestnaní alebo partnerskom stave a hľadali všetky možné „A čo keď…“ či „Ale“.

Pracovali sme na ich rozpoložení a budúcnosti. Karty im ukazovali, že ich momentálna energia je zacyklená, ale za ňou je už Slnko. Rozoberali sme dané situácie z niekoľkých strán a hľadali priestor. Najväčším strachom bol okrem obavy z toho, čo povedia najbližší, strach o istoty. A tieto strachy spolu veľmi úzko súvisia. Tu je potrebné poznať a urobiť analýzu rodinného vzťahu, pretože je veľmi dôležité, aby partneri pri sebe stále a podporovali jeden druhého. Aj finančne.

Nakoniec sme riešenia našli.

Nie vždy bola situácia po zmene úžasná. Prišla totiž ZMENA. S ňou nové návyky, s ktorých sa stávali zvyky. Pri prechode zo zamestnania do podnikania im „docvaklo“, že teraz je to už len na nich. Došlo aj na pocity beznádeje, ale všetko sa vždy nejako zázračne vyriešilo. A potom už nasledoval úspech a za ním ďalší. Títo ľudia mali totiž jasne stanovené ciele, obklopili sa správnymi a pozitívne naladenými ľuďmi, za behu upravovali stratégiu a nemienili sa vzdať.

Niektorí prechodný stav nezvládli, a opäť sa zamestnali, ale…Lepšie. Stalo sa tak z dôvodu netrpezlivosti a strachu o istoty. Predsa len hypotéka a leasing sa platiť musia.

Áno, ale možno by sa to dalo riešiť aj inak. Na druhej strane je nutné povedať, že nie každý je vhodný na podnikanie. Vesmír to zariadil tak, že niektorí sú zamestnaní a iní zamestnávajú. A tak je to správne.

Navyše sa aj u nich potvrdilo, že tam kde sa zatvoria jedny dvere, otvoria sa nové. A za nimi je už pokoj na duši. Aj keď u niektorých len dočasne. U tých, ktorí ešte neboli pripravení na to, čo si z Vesmíru objednali. Ono to totiž prišlo, ale zľakli sa toho. A k jednému strachu sa začali pridružovať ďalšie. Strach z úspechu, strach z neúspechu, strach o stratu istôt, strach zo samoty atď. Strachy sa nabaľujú a rozmnožujú. Lenže tak je to aj z úspechom. Tiež je nákazlivý a rád sa rozmnožuje. Len treba vydržať, poznať svoje ciele, stratégiu a obklopiť sa správnymi ľuďmi. Sme totiž priemerom 5 ľudí, s ktorými sa stretávame.

Takmer vždy som dostávala otázku, či sa to naozaj zmení k lepšiemu? Či im to rozhodnutie prinesie úspech…

www.andawell.sk

Môžete zmeniť respektíve ovplyvniť udalosti, ktoré sa dejú okolo vás. Tak, že sa obklopíte správnymi ľuďmi, osvojíte si pozitívny pohľad na svet a budete konať!

Snívanie je dôležité, ale až akcia vyvoláva reakciu. A keď aj pôjdete systémom POKUS – OMYL je to vaša škola, v ktorej sa krok za krokom približujete k svojmu cieľu. Nedarí sa vám? Nie ste v tom sami. Mnohí ľudia si niečo vysnívali a po krátkom čase to aj vzdali. Namiesto toho, aby zmenili stratégie a postupy a najprv seba a svoj pohľad na svet.

Zoberme si napríklad, že začnete podnikať. Zarobíte prvé peniaze a čo s nimi urobíte? Kúpite si drahé auto, alebo dovolenku a ešte nové zariadenie a na ten si už doplatíte menším úverom. Celé zle. Bohatí ľudia nejazdia v drahých autách, ani nijakým iným spôsobom nepotrebujú vystavovať na svet svoj status. Peniaze, ktoré zarobia vrátia späť do rozvoja svojho podnikania. Robia si plány, so zmenou situácie modifikujú stratégie, a nikdy sa nevzdávajú.

Rozprávala som sa s niekoľkými úspešnými ľuďmi a takmer všetci postupovali rovnako. „Najprv sa to rozbehlo, potom nič až som mal chuť sa na to vykašľať, ale neurobil som to a teraz úspešne rozvíjam svoje podnikanie ďalej.“

Ak sa už nejaká udalosť stane a nemôžete ju ovplyvniť, dôležitý je váš postoj k nej.

Andrea Hinková – Tarová

 

Ak máte záujem o tarotový alebo numerologický výklad píšte na adresu hinkova@andawell.sk

Osobné stretnutia sa konajú v Malackách, výklad vám však viem poslať aj emailom. Cena je 25 euro prevodom vopred na účet. Môžete poslať otázok, koľko chcete, výklad obvykle posielam do 2 dní po úhrade.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie