Čokoládová fantázia

0

Či už máte radi horkú alebo jemnú mliečnu, čokoládu miluje každý. Preneste si opojné účinky čokolády do interiéru a nechajte sa unášať jej fantastickou chuťou každý deň!

www.andawell.sk

Samotovo hebká…
…ale chutí veľmi silne a intenzívne. Taká je horká čokoláda. Omamné účinky, ktorými nás táto hriešna dobrota oblažuje, si vychutnávame vo chvíľach oddychu a pohody. Doprajte svojmu nábytku polevu z tej najexkluzívnejšej horkej čokolády a zažite príjemnú relaxáciu obklopení čokoládou zo všetkých strán.

” Sýtu farbu čokolády je možné mať na fóliovanom povrchu alebo na matnej i lesklej variante odolného povrchu T. acrylic, ktorého kvalita je jedna z najvyšších. Odolá vlhkosti v kúpeľni, teplu z kuchynských spotrebičov alebo slnečným paprskom, ktoré u iných povrchov dokážu spôsobiť nežiadúcu zmenu farieb,” hovorí Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea.

Chcete si spríjemniť nielen chvíľky relaxu? Farba čokoládových bobov, ktorých chuť si ako prvú vychutnávali Aztékovia či Mayovia v podobe čokoládových nápojov, bude veľmi slušať aj vašej kuchyňu a bude vás inšpirovať pri tvorbe vynikajúcich dobrôt nielen z čokolády.

Nekonečná chuť mliečnej čokolády
Milujete jemnú mliečnu čokoládu, ktorej hebká chuť sa rozplýva na jazyku a pomaly vám vlieva do žíl pocit šťastia? Túžite po veľkej tabuľke čokolády, ktorú by ste mohli mlsať stále? Splňte si svoju fantáziu napríklad v podobe dverí Masters s povrchom z lakovaného skla, ktorá dokonale napodobí tabuľku tej najjemnejšej mliečnej čokolády.

“Najlepšie dvere Master vyniknú v skrytej zárubni Aktive, ktorá im umožní stať sa dominantným prvkom interiéru,” hovorí Petr Paksi, výkonný riaditeľ spoločnosti J.A.P. Slovakia.

Doprajte si mlsanie v podobe luxusnej čokolády každý deň a oslaďte si život čokoládovým interiérom.

www.andawell.skwww.andawell.sk

www.andawell.skwww.andawell.sk

www.andawell.skwww.andawell.sk

www.andawell.skwww.andawell.sk

www.andawell.skwww.andawell.sk

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.