Menu Zavrieť

Ďakujem

Ďakujem všetkým, ktorí čítajú stránky na www.andawell.sk. Pomáhate mi tak plniť si svoj sen. Sen o tom, že budem pomáhať ženám robiť ich život krajším. Prinášať im informácie, ktoré im zjednodušia život, vyčarujú úsmev na tvári, ale aj im ukážu možno inú cestu.

www.andawell.sk

Často totiž, keď máme problém, berieme ho ako problém a nie ako výzvu. Tak sme boli naučení a žiaľ mnohí sa točíme v bludnom kruhu, a keď je už veľmi zle, hľadáme pomoc inde. Verte mi, že problém, ktorí riešite, už niekto riešil a riešenie aj našiel. A po mrakoch vyšlo slnko. A s ním nové možnosti a úplne iný pohľad na múdrosť, ktorá hovorí o tom, že kde sa niečo končí, tam sa niečo začína. A verte mi, že lepšie. Vesmír nám totiž často nedáva len to čo chceme, ale často to, čo potrebujeme. Tiež aj to, o čom snívame a vieme si správne želať.

Verím v to, že keď človek robí niečo s vášňou, jeho vynaložená energia sa mu vráti. Preto aj ďakujem z úprimného srdca, že ste. Netvrdím, že nechcem množstvo fanúšikov a čitateľov, jasné, že chcem. Kto by nechcel. Akurát som si vybrala zložitejšiu cestu. Nefalšujem výsledky čítanosti, nie som súčasťou veľkého vydavateľstva.

Som sama sebou a počúvam, čo chcete a čítate. Na základe čítanosti článkov sa potom snažím vyberať také články, ktoré vás zaujímajú. A som rada, že vás zaujíma aj ezoterika, ktorej sa venujem už mnoho rokov. Dostala som dar, ktorý pomohol už mnohým ľuďom. Minimálne otvoriť oči alebo nájsť tú malú škáročku, cez ktorú uvideli v tme slnečné lúče.

Ďakujem všetkým fanúšikom, ktorí vyhrali v rôznych našich súťažiach, keď verejne na našu Facebookovú stránku napíšu Ďakujem, výhra mi prišla. Je to pre nás výborná referencia a dôkaz o tom, že výhry sa k vám dostávajú. A ďakujem aj tým, ktorí sú tak nedočkaví, že napríklad pod článok o Hokkaido polievke napíšu Ešte mi neprišla výhra. To mi vždy otvorí oči a treskne ma po papuli, aby som sa zobudila z toho sna len o dobrých ľuďoch a karme, ktorá hovorí, že čo zaseješ, to zožneš. Áno, ale možno neskôr a v inej forme.

Portálu www.andawell.sk verím, dávam do neho vášeň, vyberám články, ktoré vás zaujímajú viac či menej a stále budem pracovať na jeho zlepšovaní. Verím tiež, že sa s mnohými z vás stretneme aj osobne na niektorých zo seminárov, ktoré pripravujeme pod názvom Si tým, čomu veríš. Lebo presne tak to je!

Ďakujem vám.

Andrea

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie