Menu Zavrieť

Dámsky klub oslavoval úspech

lamaniesipovSpoločnosť Víno Matyšák s.r.o. opäť zorganizovala Dámsky klub a tentokrát oslavovala úspech. Jedno z najoceňovanejších vinárstiev na Slovensku, ktoré má v tomto roku doposiaľ na svojom konte úctyhodných 51 medailií zo zahraničných výstav, pozvalo do svojho Hotela Matyšák v Bratislave úspešné ženy – novinárky a podnikateľky.

Večer odštartovala módna prehliadka charizmatickej dizajnérky Gabriely Giotto, ktorá sa pred nejakým časom rozhodla opustiť zabehnuté istoty na marketingovom poste významnej nadnárodnej spoločnosti a prestúpiť na cestu svojho sna. Aj vďaka týmto skúsenostiam dokáže skĺbiť umenie a biznis. Je to kombinácia využitia kvalít ľavej a pravej hemisféry. Aj v biznise je potrebné byť kreatívny a empatický v komunikácii. Naopak, v umení je dôležité zostať koncepčný,“ hovorí Gabriela Giotto. Po niekoľkých rokoch vystavovania obrazov sa rozhodla začať skrášľovať rôzne predmety dennej spotreby. Chcela som osloviť väčší počet ľudí, ako len minoritnú skupinu milovníkov umenia. To je jeden z dôvodov prečo som sa pustila do tvorby vlastnej dizajn značky,“ konštatuje G. Giotto. Jej tvorba hýri krásnymi farbami, vďaka čomu pri záplave bežného oblečenia vybočuje z radu a dokazuje, že jeseň a zima sa nemusia niesť len v zabehnutej šedej a čiernej farbe. Modelky upravené od špecialistov značiek JOICO a ZERVA Cosmetics vyzerali nádherne a len podčiarkli krásu jej tvorby.

LukasBielkaJOICO

Andrea Coddington vstúpila na knižný trh s autobiografickým, veľmi sugestívnym príbehom Mal to byť pekný život. Doteraz vydala 5 kníh a každá sa stala čitateľsky aj kriticky oceňovaným bestsellerom. Andrea je jednou z najvýraznejších slovenských autoriek súčasnosti. Po dvanástich rokoch v New Yorku sa prednedávnom presťahovala do Bratislavy. Na jesennom Dámskom klube spoločnosti Víno Matyšák predstavila prítomným dámam svoju novinku Milovanie, ktorá je voľným pokračovaním jej prvej fiktívnej knihy Predohra.

Román Milovanie je zmesou vášne, lásky, vysnívaného života na pozadí toho reálneho, nevery, ktorá dávno prerástla do nekonvenčného vzťahu, neschopnosti rozhodnúť sa rozumom, poníženia a znášania dôsledkov, za ktoré môže bezhlavo zaľúbené srdce. Milenecký trojuholník Arianny Blakovej sa zmenil na začarovaný kruh. V spoločnosti newyorských mocných, ktorí sa snažia zachrániť mesto a vybudovať z neho biľagom násilností nepoškvrnené ihrisko pre slávnych a bohatých, sa odohráva jej osobná dráma. Flirt s Gavinom Silarom už dávno nie je nevinný, manželstvo so Samom vôbec nie je perfektné. Násilie ju, ako mnoho Newyorčanov, prekvapí tam, kde ho čakala najmenej, tak ako ju prekvapuje intenzita fyzického potešenia, uspokojenia a jednoduchosti lásky. Vyvrcholenie tohto príbehu potvrdzuje, že v živote robíme rozhodnutia, s ktorými sa potom musíme naučiť žiť. Začítajte sa do románu Milovanie a súhlasne prikývnite Andrei Coddington, že láska je vždy trochu šialená.

MariaMelkova-a-jejuzasnevizazistkyBehá bosými nohami po ohni, láme si na krku roxorovú tyč, prechádza sa po rozbitom skle a stále viac ľudí ho v týchto aktivitách nasleduje. Andy Winson z Akadémie osobnostného rozvoja Andyho Winsona. Andy Winson búra zastarané mýty, odhaľuje v ľuďoch ich silu a dokazuje im, že úspech a šťastie prichádzajú po zmene postoja. Zmena je možno bolestivá, ale neurobiť žiadnu a neustále prežívať môže byť zničujúce. A ku zmene sa väčšina ľudí neodhodlá kvôli strachu. To je brzda, kvôli ktorej mnohí ľudia nikdy nenájdu svoju vnútornú silu a neprežijú život svojich snov. A práve na likvidáciu svojich najväčších strachov je určené Lámanie šípov, ktoré si niektoré dámy vyskúšali na vlastnej koži.  Pred zlomením tak prežili proces, počas ktorého v tele prebiehajú všetky možné emócie a tou víťaznou je prekonanie strachu. Andy Winson tiež predstavil svoju knižnú novinku s názvom Mysli, konaj, zbohatni, ktorá je venovaná všetkým ľuďom, ktorí veria, že peniaze sú energia a len v ich rukách je sila mať ich dostatočné množstvo. Rozdiel medzi bohatými a chudobnými ľuďmi nie je v tom, ako sa človek narodil, ale ako premýšľa a koná. Kniha obsahuje veľa praktických rád a príkladov k tomu, ako sa vymaniť z chudobných vzorcov a osvojiť si vzorce správania bohatých. Kniha Mysli, konaj, zbohatni je v predaji od 12.11.2013 exkluzívne na www.martinus.skhttp://www.martinus.sk/

www.martinus.sk

MilovaniecitaDidianaK ženám odjakživa patrí krása a tá stále prináša nové trendy. Lukáš Bielka zo salónu DNJ v Bratislave dokáže s produktmi vlasovej kozmetiky JOICO vyčarovať nádherné účesy a dámam ukázal aj rôzne kreácie vďaka ktorým stačí jeden účes na rôzne príležitosti. Stačí len pár trikov a najmä zdravé vlasy a krásna farba, ktoré sa dajú dosiahnuť s pomocou produktov JOICO.
Mária Melková, konateľka spoločnosti Zerva Cosmetics tiež vstúpila po 10 rokoch práce v nadnárodných korporáciách na pôdu bez istoty stabilného príjmu a s jemnými zimomriavkami, ale optimizmom. Prítomným dámam predstavila svoj sen, ktorou je nová značka dekoratívnej kozmetiky ZERVA Cosmetics. Nielenmodelky, ktorých krásu podtrhli šikovné ruky vizážistiek a úžasné produkty Zerva Cosmetics, ale aj prítomné dámy, ktoré vyskúšali zmenu vďaka tejto značke, potvrdili, že má pred sebou skvelú budúcnosť.

Aký by bol život bez vône? Vôňa podtrháva jedinečnosť človeka, dodáva mu sebavedomie a atraktivitu. Značka parfumérií Marrionaud ponúka vo svojom portfóliu široké spektrum vôní tak, aby si každá žena našla tú svoju.

prezentaciavinMatysak

sefkucharBranoKrizanChuťové jazýčky počas celého večera rozmaznávala skvelá kuchyňa šéfkuchára hotela Matyšák Braňa Križana a úžasné vína značky Matyšák, ktoré sa dokonale snúbili s atmosférou celého večera. Značka Matyšák sa prostredníctom patrónky akcie Kristíny Matyšákovej a organizátorky podujatia Andrei Hinkovej takýmto spôsobom poďakovala za priazeň a opäť reprezentovala odkaz, že žena a víno k sebe dokonale ladia.

http://www.vinomatysak.sk/w/view.welcome.php

http://www.vinomatysak.sk/w/view.welcome.php

http://www.prcreative.sk/

www.martinus.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie