Menu Zavrieť

Ploďme deti z lásky

Extrémizmus v akejkoľvek podobe je nebezpečný. Momentálne po voľbách všetci riešia Kotlebu. Zamyslel sa niekto nad tým, prečo sa to stalo?

No pretože sa tu vystriedalo niekoľko vlád a stále sú tam rovnakí ľudia. Prechádzajú zo strany do strany, zakladajú nové a to len preto, aby sa udržali pri moci. A keď im niekto siahne na ich ego, šaškáreň pokračuje. Ľudia toho majú plné zuby a tak volili stranu vzdoru.

ĽUDIA POVEDALI DOSŤ! My nie sme vaše opičky.

Ja som liberál a mám dve deti. Vytúžené a milované. Predtým som dvakrát spontánne potratila a prešla si tak neskutočným peklom, ktoré sa odohrávalo v mojej duši. Napriek tomu som mala pred voľbami strach, že sa do NR SR dostane KDH a naozaj začne zatvárať ženy len preto, že sú svojprávne. A samé sa rozhodujú o tom, či chcú mať deti alebo nie.

Áno už ich počujem. Najmä mužov, lebo tí by boli najradšej, keby mohli rozhodovať za nás úplne všetko, a my by sme ako bábky len prikyvovali a poslúchali.

„Potrat je vražda!“ „Na adopciu sa čaká 5 rokov, tak prečo nám to nechcené dieťa nedáte?“, „Radšej zavrieť do väzenia ženu a donútiť ju tak dieťa donosiť, ako ho zabiť!

Silné slová, zasahujúce priamo do srdca. A svedomia. LENŽE!

My ženy sme svojprávne bytosti, ktoré sa vedia samé rozhodovať a často je všetka ťarcha sveta na ich pleciach. Keď muž zdrhne za inou, je to žena, ktorá sa musí točiť, aby uživila a vychovala deti. Je to žena, ktorá pre deti obetuje kariéru, aj keď dnes sú už mnohé ženy tak šikovné, že zvládajú rodinu, aj kariéru. Zastaraný model rodiny, kedy muž zarábal a žena bola doma sa tak vďaka ženám mení.

Ženy sú inteligentné, múdre a ovládajú svet.

Tak im nechajme právo rozhodovať sa o svojom živote. O tom, či chcú mať deti a kedy. My matky dobre vieme, že len na štát sa spoľahnúť nemôžeme. Tých 200 euro, čo nám dáva štát ako rodičovskú, je na smiech.

Vážení členovia dnes už mimoparlamentnej strany KDH. Hľadajte riešenia ako vyžiť z rodičovskej (nie každá žena pracuje aj je doma), lebo hon na čarodejnice v súčasnom tisícročí nefunguje.

My ženy sme vás proste nezvolili a nedovolili vám tak rozhodovať o našich životoch. Alebo si myslíte, že keby ste pod hrozbou väzenia zakázali potraty, vyriešili by ste  populačnú krízu? OMYL. Keď sa raz žena rozhodne ísť na potrat, urobí to! Ak interrupcie zakážete legálne, vynorí sa kopec všelijakých babíc, ktoré to ženám urobia bez akéhokoľvek lekárskeho dohľadu. To chcete? Alebo to, že budú ženy utekať za hranice? Interupcie sa robia v Maďarsku,  Česku aj Rakúsku. Máme teda široké možnosti.

Tak, ako bojujem verejne za práva žien, rešpektujem všetky názory. Aj tie, ktoré hovoria o tom, že potrat je vražda. Toto nechcem rozoberať, lekári dobre vedia, prečo je potrat povolený len do určitého obdobia vývoja plodu. A chceme mať deti a s láskou ich vynosíme a vychováme.

A keď chce mať žena 9 detí zatlieskam jej. Mne dve stačia J

Keď však máme vážny dôvod tak neurobiť, nechajte nás žiť s tým. Nie je to jednoduché rozhodnutie, ale je naše.

A  vy ste si na hrozbe väzníc a honu na čarodejnice vylámali zuby. Je čas na sebareflexiu páni!

Nechcela som sa miešať do politiky, ani vnášať negatívne emócie na tieto stránky. Lenže pri mojej vešteckej praxi stretávam veľké množstvo žien a dokážem pochopiť každú. Navyše, som presvedčená o tom, že keď nechodíte v niekoho topánkach a nemáte poverenie od Boha, nemáte právo nikoho súdiť. Ani s nálepkou KDH. Kdekoľvek sa však objaví téma interrupcií, tak si s mojim názorom pripadám pomaly ako vrah. Nesúdim ľudí a keď majú potrebu ma súdiť za moje názory, nech sa páči. Ale právo na slobodu vyjadrenia názoru si vziať nenechám. V komunizme som žila a stačilo.

PS: Deti by sa mali rodiť z lásky. Už intímnym stykom pri ich splodení im rodičia odovzdávajú odkaz. Ak sú splodené za účelom udržania si partnera, či na udobrenie, alebo z akéhokoľvek iného nesprávneho dôvodu, môžu ich bunky vytvoriť určitý defekt. Ten sa môže časom prejaviť napríklad dyslexiou alebo hyperaktivitou.

PS 2: Každá matka mi určite dá za pravdu, že keď je matka pokojná, je také aj dieťa. Ak je nervózna, neistá, alebo depresívna, je také aj dieťa.

Andrea Hinková – Tarová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie