Dnes je NOV vo Váhach. Upracte si priority

0

Keď je NOV vo Váhach, na jednej miske je dobro a pravda, na druhej zlo a klamstvo. Našou úlohou je hľadať harmóniu. To sa však nepodarí úplne jednoducho, rozporuplné rozpoloženie a emócie budú tým povestným „klackom“ pod našimi nohami.

Prichádza jeseň a s ňou na jednej strane farebnosť a na druhej viac tmy a ťažšie emócie. Nie všetko bude tak, ako si predstavujete. Dobro bojuje so zlom. Pravda s klamstvom. Môže vás to rozhádzať. Prijmite zodpovednosť, buďte vnímaví a citliví.

Ak sa vám nebude dariť v pracovnej oblasti, upracte si byt a vyzdobte ho.
Tak ako je povestné a známe jarné či vianočné upratovanie, jeseň si žiada presne to isté. Popozerajte sa po byte a čo už stratilo zmysel, vyhoďte. Podľa pravidiel feng shui to má byť vec, ktorú ste rok nepoužili, nevzali do ruky. Ak to nechcete vyhodiť, existuje „finta“. Pripravte si škatuľu do ktorej dáte veci, ktoré vyhodíte definitívne. Druhá škatuľa je na „odloženie“ do pivnice.

sunset over mountain and lake
Photo by Daria Nekipelova on Pexels.com

Ide jeseň a tá si žiada farby. Vyzdobte si byt, kúpte si ozdobné tekvice, nakúpte si vankúšiky v jesennej žltej, oranžovej, zelenej či hnedej a večer si zapáľte sviečky. Jednak navodia atmosféru a tie so šamanskými bylinkami aj čistia vás a váš príbytok od negatívnych energií.

Uvidíte, ako sa vám po týchto činnostiach uľaví 😊

Aké je posolstvo októbrového NOVU vo Váhach?
Odpustite sebe aj iným.
Posilnite seba aj svoje vzťahy.
Stiahnite sa do ticha a v sebe prehodnoťte to, čo je treba a dajte si vlastné rozhrešenie.
Skúste ukončiť to, čo vás oslabuje, čo vás oberá o silu, čo vám nevyhovuje.
Meditujte
Buďte vďační

Nov volá po nových príležitostiach.  Je to čas, vhodný na plánovanie nového a odloženie starého. Ak si niečo naplánujete počas NOVu, existuje reálna šanca, že všetko do čoho sa pustíte vďaka tejto fáze Mesiaca, bude mať pozitívny dopad.
Čítajte tiež: Ako efektívne triediť haraburdy?

Andrea Hinková Tarová
http://samanskesviecky.sk

Úvodné foto:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.