Menu Zavrieť

Dnes je novolunie. Zahoďte staré a pritiahnite si nové!

Dnes 9.3. 2016 o 2 hod. 54 minút bude novolunie. Je to čas na reštart.

Môžete zahodiť všetky ťarchy a začať znovu.  Novolunie je ako nepopísaný papier, na ktorý môžete písať, čo by ste chceli. Je to krátky okamih na to, aby ste poslali preč to staré a priniesli si do života to nové.

Tranzit Mesiaca a nov cez znamenie Rýb zvýrazňuje pocity, citlivosť, intenzívnosť, náladovosť, spomienky na minulosť, zväčša veľmi ľútostivé. Pozor aj na extrémne pocity byť prospešný druhým, vziať si za kamaráta alkohol, alebo sebaľútosť, sentimentálne predstavy, či sklon utiecť od reality.

Nech už sa modlíte k Bohu alebo Vesmíru, teraz je ten správny čas.

Novoluním začína prvá zo štyroch fáz mesačnej premeny. Mesiac je v tesnom spojení so Slnkom a pre nás je nepozorovateľný. Slnko ho počas dňa prežiari svojim jasom.

V novoluní telu prospieva odľahčený jedálniček, je to ideálne obdobie pre začatie očistnej kúry a pôstu, ktoré napomáhajú rýchlejšiemu chudnutiu, takže sa s radosťou pusťte do redukčného režimu. Dodržujte prísny pitný režim.

V kozmetickej starostlivosti sa zamerajte na hydratáciu a výživu pleti. Pleť ošetrujte kozmetikou s vitamínmi a koenzýmom Q10, používajte krémy proti vráskam, pleťové masky a séra. Dokonale tak napumpujete pleť energiou, ktorá zrýchli regeneračný proces kožných buniek a zvýši odolnosť pleti proti negatívnym vonkajším vplyvom. V zimnom období pleť ocení gymnastiku tvárových svalov, ale i masáže tváre a šije.

Prečistenie organizmu, ktoré ovplyvňuje i kvalitu a krásu pleti, podporte užívaním tekutého chlorofylu, mladého jačmeňa alebo chlorely, ktoré dodajú telu i vitamíny a minerály. Zharmonizujete telo, oživíte unavené bunky a podporíte regeneráciu. V dopoludňajších hodinách popíjajte teplú vodu, zázvorový čaj, medovú vodu či „obyčajnú“ vodu s citrónom.

Jasnovidka Arya 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie