Menu Zavrieť

Dobrá správa ku kávičke: Tchibo myslí aj na vegánov a celiatikov

Hoci Tchibo na svojich predajniach týždeň čo týždeň ponúka svojim zákazníkom nové kolekcie spotrebného tovaru, veľkej obľube sa u nich stále teší aj kávový bar ponúkajúci kvalitnú kávu a chutné zákusky. Sortiment koláčov teraz navyše rozšírilo o bezlepkové a vegánske dobroty, takže pochutnať si na nich môže naozaj každý!


Ku chutnej kávičke si väčšina z nás rada dopraje aj „niečo sladké“ a Tchibo to dobre vie – svojim zákazníkom preto ponúka široký sortiment ovocných i čokoládových zákuskov. Najnovšie svoju ponuku navyše rozšírilo aj o vegánske muffiny, takže si u nich vyberie doslova každý. Tieto dobroty si môžu zákazníci kúpiť v dvoch príchutiach: čučoriedkovej alebo s dvoma druhmi čokolády. Lahodné muffiny zaručene zachutia aj nevegánom – rovnako ako cookies posypané veľkými kúskami mliečnej aj tmavej belgickej čokolády, ktoré sú bezlepkové, čo určite poteší najmä celiatikov.

 

Bezlepkové cookies predáva Tchibo v balení po jednom, takže si ich môžete ľahko vziať aj so sebou! Vy sa už len rozhodnite, koľko si vezmete. Na bare vám k nim pripravia lahodnú kávičku a sprisahanecky prižmúria oči

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.