Fantastická päťka

0

Kozmetika z radu Giordani Gold dokáže naozajstné divy. Robí tak prostredníctvom svojich magických produktov už takmer 40 rokov, čo svedčí o bohatých skúsenostiach a pridáva na kvalite samotným výrobkom. Obľúbené produkty z tohto radu sa snažíme neustále zlepšovať a aj v kampani 14 môžete testovať ich novú podobu. Tejto kozmetike, už takej obľúbenej, jednoducho neodoláte!

Kto by to bol povedal, že skvelé Guľôčkové púdre Giordani Gold obohatené o vzácne minerály môžu byť ešte lepšie ako predtým? Je to tak. Celá dekáda inovácií tohto produktu priniesla ovocie a naše púdre prinášajú perfektný nádych každej pokožke, ktorá ich používa. S Guľôčkovými púdrami Giordani Gold sa budete cítiť ako bohyňa. Dodajú vašej tvári a dekoltu prirodzenosť a zdravý look aj vtedy, keď ste bledá z nedostatku slnečných lúčov. Púder sa vám navyše dokonale prispôsobí, stačí, ak si zvolíte vhodný odtieň pre svoju pleť. Nezabúdajte, že Guľôčkové púdre Giordani Gold sú raritou v dnešnom veľkovýrobnom svete, vyrábajú sa totiž ručne, a to už je čo povedať!

Kryje a ešte aj omladí. Táto úžasná kombinácia schopností je aj v našom Omladzujúcom krycom kréme Giordani Gold SPF 8. Nedokonalosti vašej pleti sa môžu pred ním rovno vzdať, pretože si s nimi veľmi ľahko poradí. Omladzujúci krycí krém Giordani Gold SPF 8 obsahuje výťažok z prírodnej bielej hľuzovky, ktorá spolu s SPF 8 dokonale ochráni vašu pokožku pred nepriaznivými vplyvmi a navyše aj pred predčasným starnutím.

Vedeli ste, že… Hľuzovka biela je diamantom medzi hubami? Je veľmi vzácna a najmä drahá,  jej cena sa pohybuje od 2-tisíc do 4-tisíc eur za kilogram. Okrem toho, že je zázrakom v kozmetike, je aj naozajstnou lahôdkou v gastronómii.

www.andawell.sk

Máte za sebou prebdenú noc, ktorá vám pod očami zanechala tmavé kruhy, či sa už roky trápite so škvrnami na tvári, ktoré ešte žiadny produkt nezakryl? Nezúfajte a stavte na Korektor Giordani Gold Secret. Odstránenie vašich problémov sa stane jeho hlavným cieľom. Náš korektor má krémovú konzistenciu a podobne ako krycí krém je obohatený o omladzujúci rastlinný výťažok. Nie nadarmo má korektor v názve slovíčko „secret“, čo znamená tajomstvo. Keď si ho nanesiete na akúkoľvek časť tela, nikto si  nevšimne, že ho vôbec máte.

www.andawell.sk

 

Rad Giordani Gold myslí naozaj na všetko. Ani zvodné oči preň nie sú tabu, a preto nezabúda ani na túto časť ženskej tváre. Oči sú predsa oknom do duše a musia vyzerať dokonale. Nová Predlžujúca špirála Giordani Gold vďaka zloženiu obohatenému o mikrovlákna pôsobí po nanesení na mihalnice neuveriteľne luxusne. Špirála vaše riasy predĺži takmer o polovicu a bonusom je hĺbková výživa vďaka systému Revivere Lash, ktorý prenikne do mihalníc.

NÁŠ TIP! Naša Predlžujúca špirála Giordani Gold nepotrebuje opakované nanášanie pre efektívny výsledok. Stačí, ak ju nanesiete raz, a vaše riasy budú elegantné ako nikdy predtým. Doplňte maľovanie o jemnú linku a budete za divu.

www.andawell.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.