Menu Zavrieť

Hera nám pomáha v kuchyni už 90 rokov

Pamätáte si ešte, ako stará mama s láskou miesila cesto na koláč či bábovku? Hoci dnes ručnú prácu nahrádzajú roboty či šľahače, to podstatné sa nezmenilo. Tak ako naše babičky a mamy, aj my pečieme s láskou a s dôverou v Heru, ktorá oslavuje už 90. výročie. Tento tradičný a overený pomocník v kuchyni nám tak stále pomáha vykúzliť klasické dezerty i moderné zákusky.


Hera je ingrediencia, ktorá tvorí základ každého cesta už takmer jedno storočie. Hodí sa pritom na pečenie sladkého aj slaného pečiva. Zatiaľ čo v minulosti to boli predovšetkým klasické buchty, veľké koláče, torty či perník, dnes nachádza uplatnenie aj v modernej kuchyni, napríklad pri výrobe muffinov. Cesto sa vďaka Here veľmi dobre spracováva, preto ide práca pekne od ruky, a tak sa pečenie stáva zábavou. Zárukou kvality tohto produktu sú pritom rokmi overené skúsenosti niekoľkých generácií gazdiniek, ktoré si pečenie bez Hery azda ani nedokázali predstaviť. Hera obsahuje 72 % tuku a je dostupná v balení po 250 g a 500 g. Inšpirácie nájdete na www.peceniejeradost.sk.

Zapojte sa do súťaže a jeden z vás vyhrá kuchársku knihu od Hery plnú ďalších inšpirácií, formy na minibábovky a lis na cesto. Jednoducho sa potešte výbavou pre pravú cukrárku.


Súťažná otázka: Koľko rokov oslavuje značka Hera?

Odpoveď napíšte na Fun page Andawell by Andrea Hinková – Tarová https://www.facebook.com/www.andawell.sk/

Víťazkou súťaže je Kristína Robinová. Gratulujem :)

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie