Hľadá sa ČS Tipsport Miss Aerobic 2014

0
2

Tradícia populárnej česko-slovenskej súťaže Miss Aerobic opäť ožíva. Už čoskoro prebehnú úvodné výberové kolá na území ČR i SR. Krásne a pohybovo nadané dievčatá vyberie porota v regionálnych kolách v Nitre, Trenčíne, Košiciach, Plzni, Prahe a Blansku. Potom bude nasledovať semifinále pre obe republiky a prvú česko-slovenskú Tipsport Miss Aerobic spoznáme začiatkom októbra.

 V základných kolách sa preveruje schopnosť cvičiť rôzny štýly aerobiku podľa lektora. Tým je Jiří Gruntorád, lektor mnohých fitness štýlov a moderátor. Druhou disciplínou v úvodnom kole je konverzácia. V semifinále a finále sa k tomuto ešte pridajú ukážka vlastnej aerobic tvorby a promenáda v plavkách. Všetky kolá povedie známy český moderátor Petr Vojnar.

Zo semifinálová kolá vzíde po šesť dievčat z Českej i Slovenskej republiky, ktoré sa budú pripravovať na veľkolepé finále pod vedením odborníkov na zdravie, krásu, etiketu, seba prezentáciu a šport.

„Radi by sme nadviazali na tradíciu legendárnej Miss Aerobik a pozdvihli túto súťaž opäť o niekoľko stupienkov vyššie a do medzinárodného prostredia,“ hovorí Jakub Kahoun, výkonný riaditeľ usporiadateľskej agentúry E-MOTION. 

Súčasťou ČS Tipsport Miss Aerobic 2014 je tiež súťažná kategória MiniMiss Aerobic pre dievčatá vo veku 6-9 rokov.

Popularita aerobiku na Slovensku aj vďaka jeho novým štýlom (zumba, step aerobic, taebo, pump, pilates, power joga) neustále rastie.

Regionálne kolá SR

26.4. Trenčín

27.4. Nitra

17.5. Košice

18.5. Banská Bystrica

O súťaži
Súťaž Česko-Slovenská Miss Aerobic patrí medzi najvýznamnejšie súťaže, ktoré spojujú športujúce a krásne dievčatá. Samotná súťaž Miss Aerobik má dlhoročnú tradíciu, datuje sa od roku 1996, na čele s prezidentkou Mgr. Jankou Čejkovou. Práve prepojenie klasických atribútov súťaži krásy so zručnosťami a umom športujúcich dievčat činí súťaž Česko-Slovenská Miss Aerobic jedinečnou. Oslovuje širokú verejnosť v Českej i Slovenskej republike.

Hlavným cieľom projektu Česko-Slovenská Miss Aerobic je propagovanie zdravého životného štýlu naprieč vekovým kategóriám. Súťaž má vzbudiť záujem a ukázať, že vďaka aktívnemu športovaniu sa toho dá veľa dokázať a vyhrať tiež titul Česko-Slovenská Miss Aerobic.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.