Ideálna starostlivosť pre jemné vlasy

0
4

Letni-vlneniRAD NIVEA DIAMOND VOLUME

Či už sa ženy chystajú na prvé rande, večeru s priateľmi alebo do práce, vždy túžia po žiarivom vzhľade vlasov. Pre ženy s jemnými vlasmi bola ale doteraz cesta k prirodzene lesklému účesu vždy plná kompromisov: „Jemné vlasy potrebujú zvláštnu starostlivosť. Na jednej strane môže príliš veľké množstvo výživných zložiek jemné vlasy zaťažovať, na druhej strane sú vlasy, ktoré nedostávajú dostatok starostlivosti, suché, unavené, akoby bez života.

Navyše prípravky pre lesk vlasov často obsahujú zložky, ktoré sa lepšie hodia pre silné vlasy. To znamená, že doteraz ženy s jemnými vlasmi museli voliť medzi leskom a kvalitnou starostlivosťou, ale museli sa vzdať objemu, alebo naopak dali prednosť objemu, ale ich vlasy boli suché a unavené,“ hovorí Dr. Nathalie Sorsová, vedúca vývoja výrobkov NIVEA Hair, a dodáva: „Preto oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti Beiersdorf hľadalo riešenie a vyvinulo veľmi ľahké zloženie určené špeciálne pre jemné vlasy. To teraz predstavuje v novom rade NIVEA DIAMOND VOLUME – ošetrujúce i stylingové prípravky neobsahujú žiadne zložky, ktoré by prípadne mohli vlasy zaťažovať a pritom prepožičiavajú vlasom žiarivý lesk a súčasne i nádherný extra ľahký objem.“

Rada-NIVEAS obsahom diamantov

Ošetrujúce zloženie prípravkov dodáva vlasom ľahký a vzdušný objem. Navyše obsahuje jemné diamantové čiastočky pre žiarivejší dlhotrvajúci lesk a tekutý keratín, ktorý uhladzuje povrch vlasov od korienkov ku končekom. Keratínové zložky sú totožné s tými, ktoré sa prirodzene vyskytujú vo vlasoch, sú teda mimoriadne účinné. Výsledok: prenikavo hebké a lesklé vlasy s extra ľahkým objemom. Stylingové prípravky sú vybavené systémom ochrany pred stratou keratínu, ktorý obalí každý vlas, a tak chráni prirodzenú keratínovú vrstvu pred škodlivými vplyvmi – výsledkom sú nádherne lesklé vlasy. Súčasne pokryjú vlasy sieťou polymérov, ktoré zaisťujú extra ľahký objem.

Portfólio

Šampón NIVEA DIAMOND VOLUME obsahuje ľahké zloženie s kombináciou umývacích zložiek, jemných diamantových čiastočiek a tekutého keratínu. Vlasy získajú objem a hladkú štruktúru – pre žiarivý vzhľad vlasov po celý deň. Nezaťažuje vlasy, neobsahuje silikóny. Ošetrujúce zloženie kondicionéra NIVEA Diamond Volume posilňuje štruktúru vlasov, podporuje ich regeneráciu a zaručuje ľahké rozčesávanie. Súčasne uhladzuje povrch vlasov po celej ich dĺžke, a tak zabezpečí diamantový lesk vlasov. Penové tužidlo NIVEA Diamond Volume aktívne ošetruje jemné vlasy, chráni ich pred stratou keratínu a pred poškodením teplom pri fénovaní. Špeciálne ošetrujúce zloženie sa aktivuje teplom – teplý vzduch pri fénovaní zvyšuje vstrebanie pro-vitamínu B5 a vitamínu B3. Vlasy získajú bohatý objem, krásny lesk a tiež 24-hodinovú fixáciu (stupeň fixácie 5). Lak na vlasy NIVEA Diamond Volume zabezpečí nielen ultra silnú fixáciu a objem na 24 hodín, ale súčasne zanecháva vo vlasoch ligot diamantov. Systém, ktorý chráni pred stratou keratínu, ochraňuje vlasy pred vonkajšími vplyvmi a účinné stylingové polyméry zväčšujú objem vlasov bez toho, aby ich zaťažovali. Systém jemného rozprašovania bráni zlepovaniu vlasov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.