Menu Zavrieť

Milujem sa – milujem ľudí – milujem svet

Ak chceme, aby nás okolie milovalo, musíme najprv milovať sami seba. Čo vyžarujeme, to si do života priťahujeme, či sa nám to páči alebo nie.

Ste nespokojní vo vzťahu a chcete od partnera, aby sa zmenil? Otočte to. Začnite sa rozmaznávať, usmievajte sa, doprajte si, čítajte, stretávajte sa s pozitívne naladenými ľuďmi a len sledujte, ako sa partner postupne začne meniť. A keď v rámci tej zmeny konečne opraví tu pokazenú poličku, pochváľte ho a on s radosťou pre vás urobí ešte viac. Funguje to :)

Vo všeobecnosti a vždy platí, že nemôžete byť milovaní, ak nemilujete najprv seba. Toto nie je o egoizme či sebectve, ale o vás a o tom, čo chcete vyžarovať a akých ľudí k sebe priťahovať. A aj keď vám v detstve niekto ublížil, môžete to prekonať. Nenoste si tento kríž so sebou počas celého života. Začnite sa milovať. Teraz hneď.

Hovorili vám v detstve, že ste nanič?  Nie je to pravda. Ten, kto vám to povedal alebo hovoril, mal nejaký problém sám v sebe a vám zrkadlil svoj vnútorný svet. Nie váš.

Môj syn sa mi smeje (teda už nie, hovorí si to aj sám) že mám všade po byte žlté lístočky s nápisom Andrejka, ty si výnimočná, Andrejka si úžasná! Si skvelá a jedinečná.

A keď sa takto budeš sama vidieť, ľudia ti radi uveria, že taká skutočne si.

A funguje to! Spočiatku je to trochu bolestivé a je to o tom, prekonať svoju komfortnú zónu a namiesto sebaľútosti sa začať vyzdvihovať (pamätáte na povel sadni?) a MILOVAŤ! A samozrejme vážiť si sám seba a neustále na sebe pracovať.

 Ukážte ľuďom, že ste úžasní a oni vám to radi uveria.

Máte doma žlté lístočky? Ak nie, hneď zajtra si ich choďte kúpiť a napíšte si na ne, aká/aký chcete byť a ako chcete, aby vás ľudia vnímali. A nalepte si ich na najfrekventovanejšie miesta.

Presne na takomto princípe pracuje aj zákon o peniazoch a zdraví. Peniaze sú energia, ktorá nám buď prúdi alebo je niekde pribrzdená a choroby vznikajú z našich blokov a trápení – a to je tiež energia.

Afirmácie menia naše staré presvedčenia

Sú to pozitívne formulované vety, ktoré si stále opakujeme ako mantru.

Pri afirmácií sa musíte cítiť čo najpríjemnejšie a nesmie to vo vás vyvolávať odpor. Nikdy nehovorte afirmáciu, s ktorou nie ste stotožnení. Alebo začnite ako prvák v škole, ktorý sa učí čítať a písať. Tiež mu to hneď nejde. Začnite si hovoriť, že sa máte radi.

Presvedčte o tom krok za krokom najprv seba. Až potom vám uveria ostatní. A neberte to na ľahkú váhu. Každou vyslovenou pozitívnou afirmáciou posielate mozgu informáciu, a neustálym opakovaním vytvárate nové presvedčenia.

Musíme ju cítiť celou svojou bytosťou. Pretože do svojho života priťahujeme to, čo skutočne cítime a v čo veríme. Podľa zákona rezonancie je všetko, čo vyhovuje vášmu novému presvedčeniu, priťahované do vášho života – Pierre Franchk, Zákon rezonancie.

Afirmácia má na vás pôsobiť ľahko a dať vám silu.

Mám sa stále viac rád/rada.

Vaše sny sa plnia. Choďte za nimi, nevyhovárajte sa, nenechajte sa odradiť, verte v seba, v svoje sny, počúvajte svoju intuíciu a začnú sa diať zázraky.

Andrea Hinková – Tarová

Čítajte tiež:

https://andawell.sk/si-tym-comu-veris/

https://andawell.sk/si-tym-comu-veris-2-krok-k-zmene/

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie