Dizajnérska kolekcia dámskych pančúch už uzrela svetlo sveta!

0

Slovenská firma BEPON dlhodobo podporuje slovenských tvorcov. V duchu tejto myšlienky nadviazali spoluprácu s Petrou Toth, najznámejšou slovenskou dizajnérkou a šperkárkou. Výsledkom spojenia je deväť jedinečných druhov dámskych pančúch, ktoré sa do obchodov po celom Slovensku dostanú už túto stredu, 16. novembra 2016.  Nezmeškajte to!

 

www.andawell.sk

Nápad a odvaha. Niekoľko desiatok emailov, vzájomné stretnutia a mesiace aktívnych príprav. Toto a ešte ďaleko viac sa skrýva v pozadí jedinečného projektu, ktorý spojil slovenskú firmu s viac ako dvadsaťročnou tradícou a výnimočnú šperkárku, ženu, ktorá dala nápadu svoje srdce.

Štvrtok 10. novembra 2016 sa niesol v znamení predstavenia, mnohými už dlho očakávanej, limitovanej kolekcie dámskych pančúch BEPON, ktorej jedinečnosť predurčilo spojenie so slovenskou dizajnérkou a šperkárkou Petrou Toth. Petra už dávnejšie objavila čaro slovenského ľudového ornamentu či tradičnej výšivky čo dalo za vznik jej kolekcií šperkov Mileva.

„Už dlhodobo som sa pohrávala s myšlienkou navrhnúť vlastnú kolekciu pančúch. Firma Bepon prišla, a splnila mi sen!“ s úsmevom prezradila Petra na štvrtkovom predstavení kolekcie.

Šperky Mileva sa tak stali inšpiráciou pre deväť naozaj originálnych, „vyšperkovaných“ dámskych  pančúch.  Ich ceny sa budú pohybovať v rozmedzí od 19,90 do 24,90 EUR.

 

Prečo práve Petra Toth?

„Jednou z našich firemných hodnôt je inovatívnosť. K nej sme vďaka našim zamestnancom pridali myšlienku, nápad a techniku talianskych kvalít. Potrebovali sme však nájsť niekoho, kto tomu celému dá srdce“ Stanislav Cintavý.  výkonný riaditeľ BEPON vysvetľuje ako došlo k spojeniu značky a dizajnéra.

Kristína Katreniaková, marketingová manažérka, dodáva: „Petra? To bola láska na prvý pohľad. V našich očiach dokonale spája a kombinuje všetky atribúty, ktoré my ako značka v ženách, našich zákazníčkach, vidíme. Je to krásna, úspešná žena a zároveň milujúca matka.“

Len začíname…

Nastavená stratégia firmy BEPON bude v tradícií spolupráce so slovenskými tvorcami aj naďalej pokračovať. „V našej marketingovej komunikácií sa snažíme zdôrazňovať predovšetkým to, že sme slovenská firma, založená na Slovensku slovenskými majiteľmi a to už pred viac ako 24 rokmi. Značka BEPON v duchu slovenskosti aktívne podporuje projekty práve s týmto nádychom, nevynímajúc dizajnérov, tvorcov či slovenské firmy“ prezradil na margo ďalších krokov Stanislav Cintavý, výkonný riaditeľ BEPON.

Bude sa história opakovať?

Pred zhruba 23 rokmi, kedy začínajúca firma BEPON vyrobila jedny zo svojich prvých pančúch, na ne stáli pred obchodom na Gorkého ulici celé zástupy nedočkavých zákazníčok. História sa pravdepodobne v nadchádzajúcich dňoch zopakuje. Už 15. novembra od 17:00 si v bratislavskom Auparku nenechajte ujsť slávnostný predpredaj, ktorého sa zúčastní aj samotná Petra Toth. Možnosť vlastniť svoje pančuchové favoritky z kolekcie Mileva budú mať nasledujúci deň už všetky zákazníčky v každej z predajní BEPON po celkom Slovensku.

Poponáhľajte sa, kolekcia je limitovaná!

www.andawell.sk

www.andawell.sk

www.andawell.sk

www.andawell.sk

www.andawell.skwww.andawell.skwww.andawell.sk

 

www.andawell.skwww.andawell.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.