Menu Zavrieť

Na Slovensko prichádza Surf

Spoločnosť Unilever vstupuje v Slovenskej republike na trh pracích prípravkov so svojim svetoznámym expertom na pranie: značkou Surf.

www.andawell.sk

Značka Surf bola uvedená na trh v roku 1959, pričom produkty tohto radu sú dnes dostupné v niektorých krajinách Európy, v Latinskej Amerike, Ázii, Austrálii aj Afrike. Okrem Slovenskej republiky vstupuje Unilever s produktami značky Surf zároveň aj na český trh.

“Značka Surf skvele doplní naše súčasné portfólio výrobkov starostlivosti o domácnosť a sme skutočne nadšení, že môžeme túto celosvetovo veľmi obľúbenú značku priniesť teraz aj do našich domácností. Surf pristupuje k praniu bielizne inak. Prostredníctvom veselého maskota Surfíka, ktorý vznikol z mydlovej peny, prináša do každodenného života viac radosti a potešenia. Vďaka jedinečnej vôni chce povýšiť pranie z nudnej činnosti na príjemný zážitok,” vysvetľuje Lukáš Poór, marketingový riaditeľ spoločnosti Unilever pre Slovenskú a Českú republiku.

Značka Surf bude na slovenskom trhu k dispozícii vo všetkých obľúbených formátoch – v podobe klasického prášku na pranie, tekutého gélu alebo v moderných kapsliach. Zákazníci nájdu nový rad pracích prípravkov vo väčšine obchodných reťazcov a v drogistických obchodoch po celej SR. Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena menšieho balenia radu Surf (20 pracích dávok prášku/gélu alebo 15 kapsúl na pranie) je stanovená na 4,69 € a väčšie balenie (60 pracích dávok prášku/gélu alebo 45 kapsúl) bude potom stáť 11,89 €.

Odporúčania, aký druh prášku použiť, komentuje ďalej Lukáš Poór: “Na veľmi znečistenú bielizeň odporúčame použiť prášok, pre maximálnu vôňu tekutý gél a ako možno najpohodlnejšie použitie gélové kapsule. Pracie prípravky Surf perfektne odstraňujú nielen nečistoty, ale bielizni tiež dodávajú nádhernú vôňu.” Veríme, že spotrebiteľa po vyskúšaní značky Surf očarí žiarivá čistota a prekvapivo dlhotrvajúca a podmanivá vôňa,” dodáva Lukáš Poór.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie