Menu Zavrieť

Najčítanejšie články za mesiac apríl

Milí čitatelia,

je tu máj, lásky čas a zároveň predzvesť toho, že bláznivé počasie by sa už mohlo upokojiť. Slniečko, ktoré produkuje vitamín D, ale aj nebezpečné UVA a UVB žiarenie, bude našim stále častejším spoločníkom. S tým súvisiaca dobrá nálada, by nás mohla nakopnúť na cestu transformácie a návratu k sebe. Meditovať a čistiť si hlavu si budeme môcť stále častejšie v lese, či na pikniku na lúke. A pritom všetkom nezabudnite čítať www.andawell.sk, kde pre vás máme pripravených množstvo článkov, receptov, módnych trendov, odporúčaní a rád od odborníkov.

www.andawell.sk

Ešte predtým sa vám chcem srdečne poďakovať za to, že nás čítate. Aj prehľad najčítanejších článkov tohto mesiaca ma len potvrdzuje v tom, že nad sebou premýšľate – nad svojim životom – a chcete, aby bol stále lepší a krajší.

Budem vám držať palce a prinášať množstvo ďalších zaujímavých námetov, z ktorých si môžete vybrať tú svoju cestu a kráčať po nej.

Najviac ste v apríli čítali článok o odpúšťaní. O tom, že máte odpustiť sebe a ostatných nechať tak. Nech si pozametajú pred vlastným prahom a upracú si svoj vlastný život. Každý človek si musí upratať najprv sám v sebe, aby mohol byť šťastný a potom prípadne aj pomáhať iným. Ak o to stoja.

KLIKNI SEM:
https://andawell.sk/odpustenie/

Druhým najčítanejším článkom bolo 10 rád o tom, ako viesť šťastný a pozitívny život. Z tohto článku by som vypichla najmä časť o cvičení. Často sa mnohí ľudia odhodlajú k cvičeniu, na začiatku sú odhodlaní a postupom času ich to prejde. Preto si treba nájsť niečo také, čo vás bude skutočne baviť a napĺňať (u mňa je to jóga a chôdza). Potom sa k tomu už tak akosi automaticky pripojí aj potreba pitného režimu, zdravšie stravovanie a najmä iný pohľad na svet.

KLIKNI SEM:
https://andawell.sk/10-rad-k-pozitivnemu-zivotnemu-stylu/

Tretí článok, ktorý vás v apríli najviac zaujal článok o starej havajskej technike H ópononono, ktorú veľmi úspešne a so skutočnými transformačnými zmenami vo svojom živote, praktizujem aj ja. Táto technika mi prečistili staré nefunkčné bloky, vďaka čomu som mohla prijať nové  – zdravšie, také, ktoré nezaťažujú môj život a dovoľujú mi žiť podľa mojich predstáv, bez toho, aby ma ktokoľvek ovplyvňoval.

KLIKNI SEM:
https://andawell.sk/kuzelne-vety-pre-stastny-zivot/ 

Prajem vám krásny máj
Andrea Hinková – Tarová

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie