Najlepšie veštenie z kariet pre rok 2016

3

Najlepšie veštenie z kariet pre rok 2016.

Po Diablovi prichádza Veža.

Rok 2015 bol poznačený Diablom. V Tarote patrí táto karta k najhorším. Charakterizujú ju nízke pudy. Ako blízko má človek k zvieraťu? A ako málo stačí, aby sa ním znovu stal? V zvieracej ríši silnejší zabíjajú slabších, v ľudskej ríši sa ukázal v celej hrôze terorizmus. A akoby toho nebolo málo, celý svet trápila utečenecká kríza.

V tom našom meradle sa nám toho viac nepodarilo, ako podarilo. Rozpadávali sa vzťahy, osamelí boli ešte osamelejší, a mnohých zlákali zlé chodníčky. A ak niekto padne do pekiel zla, len ťažko nájde cestu von. Ohováranie, intrigy a zlo bolo v tomto roku prítomné všade. Diabol pevne vládol vo svojom zhýralom kráľovstve, ničil všetko a všetkých, ktorí mu došli do cesty. Všetky tieto zverstvá robil pre svoje ego a potešenie.

www.andawell.sk

Do „kariet“ nehrala ani karta Zamilovaní, čo je 6 (spojenie 5+1), ktorá poukazuje na boj medzi srdcom a hlavou. V tomto prípade možno povedať problém a výzva. Problém totiž možno chápať ako výzvu. A len ľudia, ktorí v tomto roku na sebe pracovali a rozvíjali svoje duchovno, sú pripravení na rok 2016.

www.andawell.sk

 

Po Diablovi totiž prichádza Veža.

Tá je o pádoch a vstavaniach. Ľudia budú zažívať nové začiatky, ale aj tvrdé pády. Pád je v prípade prelomu rokov 2015 a 2016 oslobodením. Ľudia boli v roku 2015 uväznení vo veži a to buď dobrovoľne alebo nasilu. V roku 2016 padnú, ale nezabijú sa. Môžu sa odraziť a vyjsť opäť hore.

www.andawell.sk

 

Táto karta nám ukazuje aj limity materiálneho sveta. Veža je symbolom istoty, je vysoká, nie každý sa dostane na jej vrchol, ale tí, čo sú hore, vidia na všetko, čo sa deje dole. Sú teda ako Boh – blízko nebies, ale ďaleko od ľudí. Napriek tomu padnú na tvrdú zem. Ľudský pokrok je teda meraný len materiálnym vzostupom, ale všetko, čo je matéria, je odsúdené zaniknúť. A v roku 2016 zažijeme aj blesky. A tie sú Božím trestom.

Rok 2016 bude až aj duchovný rozmer a dotkne sa najmä ľudí, ktorí na sebe pracovali, zaoberajú sa duchovnom a nenechali sa zlákať do zhýralých osídiel Diabla. 1+ 6 teda 7 je kľúčovým číslom pre náš svet. Máme 7 čakier, je 7 farieb dúhy, 7 dní v týždni….Ak pôjdete vpred a možno sa vám aj bude zdať, že nejdete správne, vždy dosiahnete potrebnú harmóniu a posun vpred.

www.andawell.sk

Čo je pre rok 2016 mimoriadne dôležité a najmä pre ľudí, ktorí sa chcú konečne zbaviť pút a pustiť sa na svoju vlastnú cestu. Našou najväčšou brzdou je strach. Máme rôzne druhy strachov a paradoxne k tým najsilnejším patrí strach z úspechu.

Skamaráťte sa s ním, nedovoľte mu, aby vás prevalcoval a zničil vaše sny.

Naozaj chcete zmenu? Prihláste sa a staňte sa členom výnimočných ľudí http://andawell.sk/trening-si-tym-comu-veris/

Kameňom pre rok 2016 je ruženín. Je to kameň srdcovej čakry. Harmonizuje, upokojuje a vytvára dokonalú harmóniu. Noste ho vždy, keď budete pociťovať nepokoj. Ak nemáte, kúpte tu: http://eshop.andawell.sk/shop/cakrove-privesky/cakrovy-ruzenin/

alebo

http://eshop.andawell.sk/shop/cakrove-privesky/nadherny-ruzeninovy-privesok/

www.andawell.skwww.andawell.skruzovecakra

Prečítajte si tiež o čakrách a ich harmonizácií http://andawell.sk/vyliecte-si-cakry/

Nech vám v roku 2016 vyjde všetko tak, ako má.

Vaša jasnovidka Arya

Ak máte záujem o osobnú konzultáciu či už v oblasti peňazí, lásky, alebo čohokoľvek, píšte na adresu hinkova@andawell.sk.
Cena jednej konzultácie je 25 euro a platí sa vopred bankovým prevodom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.