Nedeľa 28.3. SPLN vo Váhach – rozhárané emócie

0

Už marcový NOV bol silne emočný a dal nám emočne zabrať. V podobnom duchu sa bude niesť aj SPLN, ktorý bude v nedeľu 28.3. vo Váhach (o 20:50 hod).

Keď je Mesiac vo Váhach, na jednej miske je dobro a pravda, na druhej zlo a klamstvo. Našou úlohou je hľadať harmóniu. To sa však nepodarí úplne jednoducho, rozporuplné rozpoloženie a emócie budú tým povestným „klackom“ pod našimi nohami.
Čítajte tiež: Marcový NOV v Rybách potrápi naše emócie – 13.3.

Prichádza jar, verím, že už skutočná a slnko je najlepší lekár. Slnko produkuje prirodzený vitamín D, ktorý teraz tak veľmi potrebujeme a určite je v takomto podaní lepšie, ako syntetické doplnky stravy.

Príval slnečnej energie vám prinesie veľa nových myšlienok a energie. V hlave nám bude behať priveľa myšlienok a našou úlohou je ich racionálne spracovať. Nie vždy sa nám to úplne podarí a výsledkom môže byť niekoľko nezrealizovaných predstáv, či snov.

Tento Spln a tiež slnečné počasie a aj blížiace sa sviatky Veľkej noci, vás viac pripútajú k rodine. Teraz je ideálny čas zmeniť niečo, čo nefunguje. Budete mať na to dostatok energie aj možností.

Spln prinesie aj zmeny v postojoch. Nielen v našich, ale aj u ľudí okolo vás. Začnú sa meniť a viac si uvedomovať svoju hodnotu. Pokiaľ im nebudete stíhať aspoň skúste nevnímať odmietnutie ako nevďačnosť. Nepodliehajte zmenám nálad a podráždenosti. Keď budete mať pocit, že vás začínajú ovládať nízkovibračné energie, stiahnite sa. Vypnite sociálne siete, ktoré sú nimi zaplnené a verte mi, už jedno zapojenie sa do diskusie, na vás môže preniesť negatívne emócie. Naučte sa sebaovládaniu. Ak cítite, že ste podráždení, stiahnite sa do svojho vnútra, prečítajte si peknú knihu a doprajte si čas.


Nie všetko totiž bude tak, ako si predstavujete. Dobro bojuje so zlom. Pravda s klamstvom. Môže vás to rozhádzať. Prijmite zodpovednosť, buďte vnímaví a citliví.
Ak sa vám nebude dariť v pracovnej oblasti, upracte si byt a vyzdobte ho. Ide jar a tá si žiada farby. Práca počká, nenúťte sa do nej, čím viac sa budete nútiť, tým viac pochybností vám to prinesie.

Aké je posolstvo marcového Splnu vo Váhach?
Odpustite sebe aj iným.
Posilnite seba aj svoje vzťahy.
Stiahnite sa do ticha a v sebe prehodnoťte to, čo je treba a dajte si vlastné rozhrešenie.
Skúste ukončiť to, čo vás oslabuje, čo vás oberá o silu, čo vám nevyhovuje.
MEDITUJTE

Andrea Tarová

Nepúšťajte sa do veľkých realizácií. Ozdobte si byt, privítajte jar
https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.