(Nena)dávaj svojmu telu a makaj! Súťaž o balíček Rexona! Súťaž je ukončená.

0
11

Vždy máš dve cesty a je len na tebe, ktorou pôjdeš. Buď tou, ktorá ťa prinúti na sebe tvrdo makať alebo tou, ktorá z teba makača urobí bez štipky námahy. Hýbať sa, či nie? Rozhýbať sa k pohybu bude stáť niečo tvoje telo i myseľ.

 

Ale ako hovorí Rytmus – hýbať sa je sexy, ale keď sa hýbeš, tak sa potíš. A keď sa potíš, tak smrdíš. Nie si to však ty, ale baktérie. A tak sa rozhodni, kým budeš.

Pre tých, čo nemajú čas alebo sa im proste nechce, no aj napriek tomu chcú vyzerať akoby práve vybehli na Kriváň – InstaRunner. A ostatní, ktorí nie sú fejkeri a makajú na sebe – Rexona.

Ak nepočúvaš svoje telo, počúvaj Rytmusa a #DavajMakaj!

Prvý krok k pohybu urob kúpou dvoch kusov Rexony, ku ktorým získaš vo vybraných predajniach originálne potítko od Rytmusa, pošli SMS a získaj možnosť vyhrať prvotriedny tréning priamo s Rytmusom, vstup do zákulisia na jeho koncert alebo ďalšie zaujímavé ceny. Súťaž prebieha celý august a september a viac informácií nájdeš na www.davajmakaj.sk.

A ak sa ti to zdá stále málo, môžeš sa zapojiť do našej súťaže o balíček ťažkého kalibru od Rexony, ktorý s potením i zapáchajúcimi baktériami zatočí. A potom už sám uvidíš, že Rytmus nekecal.

Hrajte o balíček Rexona!

Stačí, ak dáte like pod tento článok
Dáte Like pod článok na našej Facebookovej stránke
A správne odpoviete na súťažnú otázku:

Koľko kusov Rexony musíš kúpiť, aby si vo vybraných predajniach získal originálne potítko a mal možnosť vyhrať zaujímavé ceny?

[contact-form-7 id=”1719″ title=”rexona”] 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.