Nov je v Rakovi – nebuďte hysterickí

0

Nov v júli 2021 bude 10 v znamení Raka. Znamenie Rak je emočné znamenie a práve emócie budú vládnuť aj počas Novu.

Rak je tiež o vzťahoch a rodine. Možno príde situácia, ktorej budú vládnuť vyhrotené emócie, lebo tie budú počas tohto Novu naozaj až vyšpičkované. To vám však zároveň dá možnosť vykomunikovať si s partnerom nedoriešené veci.

Vedomí ľudia môžu svoje emócie sledovať. Aj u nich sa budú silnejšie hlásiť o slovo, no vedia s nimi pracovať. Vedia, že krikom a hystériou sa väčšinou nič nevyrieši. Vedia, že keď na nich ide silnejšia emócia, majú dýchať a počkať na správnejšiu situáciu, kedy vypovedať nevypovedané. Vedia tiež, že keď na nich napríklad nakričí šéf, nemajú na neho nakričať tiež, ale nemajú tieto emócie držať ani v sebe. Akonáhle prídu domov, majú túto nízkovibračnú emóciu spracovať – behom, krikom v lese, meditáciou alebo čímkoľvek, čo ich upokojí a dostanú nad danou vecou nadhľad.

Počas tohto Novu môžete byť tiež náladoví – je to pre Raka typické. Celá plejáda nálad a emócií, ktorá bude vládnuť, prinesie aj dobrú stránku. Môžete si dať doporiadku vaše emócie, respektíve vašu vládu nad nimi. Tým, že prídu, môžete sa rozhodnúť nechať sa nimi uniesť a „trieskať“ na všetky strany, alebo k nim pristúpiť vedome – spracovať ich a stať sa lepším človekom.
PS: A niektorím ľuďom nepomôže nič iné len im poriadne prije…ť. Ak takého niekoho máte okolo seba, tak to urobte. Ak potom z vášho života odíde, malo to tak byť.

Rak
Planéta: Mesiac
Živel:
voda
Farby: strieborná, biela, sivá
Šťastné čísla: 3, 7
Šťastný deň: pondelok
Blízke znamenia: Ryby, Škorpión, Vodnár

Spln bude 24.7. vo Vodnárovi
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Čo ešte môžete robiť? Čistiť, čistiť, čistiť. Emócie, ľudí, svoje okolie. Ideálne sviečkou Čistá duša, ktorá je stvorená priamo na takéto situácie. Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/cista-dusa/
Andrea Hinková Tarová https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.