Nov v Strelcovi – prekážky nás posúvajú

0
nov
Photo by David Besh on Pexels.com

Vplyv Mesiaca niektorí z nás pociťujú, niekto vôbec nie. Faktom však je, že každý mesiac sa vystriedajú jeho štyri fázy a aj keď v nás je zakorenený najmä význam Splnu, aj Nov, Prvá štvrť alebo Dorastajúci Mesiac a Posledná štvrť alebo inak povedané Cúvajúci mesiac, majú na nás väčší vplyv než si možno vieme predstaviť.

V stredu 13. 12 2023 je NOV v Strelcovi

Nov je väčšinou úzko spätý so znamením, ktoré práve kraľuje. Preto je aj logické, že pri znamení Strelca nás ovplyvňuje jeho optimistická povaha.

Strelec veľmi nerieši detaily a možno práve preto nám budú v tomto období trochu unikať.

V každom prípade a súvisí to aj s koncom roka a tiež u mnohých s prechodom do inej ročnej vibrácie, čo sme odkladali, to nás dobehne.

A keď sme pripravení, prejdeme týmto obdobím v pohode.

Unikanie detailov

Tak by sa dal zhrnúť Nov v Strelcovi. Pre ľudí, ktorí si na detaily potrpia, bude toto obdobie trošku ťažšie. Predsa len tá Luna si v Strelcovi dáva od puntičkárstva pohov.

sunset over mountain and lake
Photo by Daria Nekipelova on Pexels.com

Pri tomto Nove si uvedomíme, že prekážky nás posilňujú, sú našim učiteľom a možno aj toto uvedomenie nás privedie k tomu, pozerať sa na niektoré veci inak.

A keď začnete nejakú vec robiť inak ako ste robili a nevyšlo to, teraz to vyjde. Zamyslite sa teda nad tým, kde vám to nevyšlo a ako by sa to dalo urobiť inak.

Pretože energia Novu má silu mágie privolať si víťazstvo v niečom veľkom.

Pri Strelcovi je najvhodnejšia Mágia peňazí, čiže sviečka Privolaj hojnosť.

Pokiaľ ide o Nov ako taký, je to začiatok nového cyklu. Táto fáza je vhodná na začiatok čohokoľvek. Nech sa už dlhšie pre niečo alebo niekoho rozhodujete (áno, platí to aj pre vzťahy) teraz je ten správny čas.

Je to zároveň aj čas na začiatok plnenia predsavzatí.Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Čo pre vás pripravujem? Výklady

 27.12. Spln v Rakovi – odporúčané sviečky https://samanskesviecky.sk/produkt/afirmacna-sviecka-som-milovana-a-zboznovana/

22.12. Zimný slnovrat a k nemu špeciálna a veľmi limitovaná edícia šamanských sviečok. Už čoskoro na eshope http://samanskesviecky.sk

30. 12. Aký bude rok 2023? Kompletný rozbor budúceho roka. Bude pod číslom 8.

Andrea Hinková Tarová
http://samanskesviecky.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.