Menu Zavrieť

Príbeh o sebavedomí a vzájomnom fascinovaní

Na slovenskom trhu je nová módna značka MOHITO.

Základom pre módnu značku MOHITO sú mladé ženy vo veku 25-35 rokov, ktoré sú finančne nezávislé a oceňujú nekonvenčnú mestskú eleganciu. Návrhári MOHITO tvoria svoje kolekcie pre ženy, ktoré sú aktívne, slobodné, kreatívne a vedomé si svojej vnútornej i vonkajšej krásy. Kolekcie MOHITO sledujú globálne módne trendy. Nechýbajú však inovácie a originalita do typického kancelárskeho oblečenia. Sú navrhnuté tak, aby zdôraznili atraktivitu, ženskosť a vyhli sa dennej rutine.

Prvá predajňa bola otvorená v OC Centrál Bratislava a bude rásť ďalej. Pre značku MOHITO je kľúčovou hodnotou prinášanie najaktuálnejších módnych trendov zo svetových prehliadok, a to za dostupné ceny.

Vitajte v Miami kampaň značky MOHITO sezóna jar/leto 2014
Miami je mesto luxusu. V ňom máte v rukách zdanlivo všetky nesplniteľné sny. Medzi mrakodrapmi sa tu odohráva vášnivý príbeh muža a ženy. Príbeh, ktorý je založený na sebavedomí a vzájomnom fascinovaní. Jasné je, že karty drží v rukách ona…. Kolekcia jar/leto 2014 je triumf tvarov a živých farieb v športovej elegancii. Nová kolekcia MOHITO odzrkadľuje najdôležitejšie trendy sezóny, ktoré priniesli módne prehliadky. Je to unikátna vízia ženskosti. Strihy ukazujú krivky, krátke topy zvýrazňujú pás a šortky predvádzajú dĺžku nôh. Určite si všimnete kombinácie nesmrteľnej čiernej a bielej, ktorú dopĺňa pre MOHITO typická oranžová a zlatá. Kolekcia už je dostupná a ďalšie jej kúsky budú priebežne prichádzať i do prvej predajne MOHITO (Centrál Bratislava).

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie