Site icon andawell.sk

Pleťová kozmetika s obsahom morských rias

Portfólio Avon Oxypure sa rozrastá o výrobky obohatené o extrakt z morských rias. Prečo morské riasy? Nielenže pôsobia na pleť antioxidačne a hydratačne, ale aj upokojujúco a výživne. Ak túžite po luxusnej starostlivosti vo dne i noci, nenechajte si tieto klenoty újsť. Doprajte svojej pokožke rozmaznávanie, aké si zaslúži.

Zvoliť správnu starostlivosť o pleť je často ťažšie, než sa na prvý pohľad môže zdať. Nechajte sa inšpirovať novinkami z rady Avon Oxypure. Objavte dokonalú starostlivosť o vašu pleť, ktorá vďaka okysličujúcemu komplexu a výťažkom z rias obnovuje zdravý jas pleti. Novinky, ktoré sú plné prírodných zložiek, odporúča aj dermokozmetička Ivana Šiket: „Značku Oxypre odporúčam, pretože neutralizuje škodlivé vplyvy oxidačného stresu a patogénov z vonkajšieho prostredia, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pleti.“

Čistiaca pleťová maska Oxypure
Čistiaca pleťová maska pleť hĺbkovo čistí a osvieži už v priebehu niekoľkých sekúnd. Výsledkom je čistá a žiarivá pleť.

Okysličujúca čistiaca pleťová pena Oxypure
Okysličujúca čistiaca pleťová pena pleť hĺbkovo čistí bez vysúšania, rozpúšťa nečistoty a make-up a navyše obnovuje jej vyvážený a hladší vzhľad.

Hydratačný ochranný pleťový sprej Oxypure
Antioxidačný pleťový sprej sa postará o okamžitú hydratáciu a osvieženie vašej pleti počas dňa, a taktiež po nanesení make-upu.
Čítajte tiež: Herstory od AVONu
http://www.avon.sk

Exit mobile version