Menu Zavrieť

Pozvánka na krst Marka Dzirasu „Cesta poznání“ v Bratislave

piatok 21. 3. Hotel Gate One, od 18:30 do 21:30 hod.

Medzinárodne uznávaný autor, korporátny tréner a duchovný mentor Mark Dzirasa uvádza vo svojej knihe čitateľov do sveta svojich vlastných myšlienok aj do filozofií iných kultúr. Spolu s ním sa pozrieme do sveta indických sádhov, juhoamerických šamanov a afrických kúzelníkov, a rovnako aj do sféry špičkových manažérov, najúspešnejších podnikateľov, najväčších svetových motivačných spíkrov a autorov betssellerov.

Zdieľanie vlastných úspechov Mark dopĺňa skúsenosťami veľkých osobností zo všetkých oborov a pridáva aj praktické rady a tipy, ako môže podobné princípy použiť každý človek na svojej ceste.

Kniha „Cesty Poznání“ je napísaná formou rozhovoru a osciluje medzi všeobecnými pravdami, zákonmi, princípmi a Markovými osobnými skúsenosťami. Kniha voľne naväzuje na predchádzajúci Bestsseler „Mark Dzirasa 21 Dnú“. 

Autorkou knihy je Jarka Timková, skúsená novinárka a publicistka, ktorá sa navyše venuje oblastiam osobného rozvoja. Na rozdiel od mnohých materiálov rôznych duchovných škôl alebo klasickej literatúry úspechu, je táto kniha písaná ľahkou formou, takže si ju môže človek čítať aj cestou do zamestnania, alebo si ju zobrať so sebou na dovolenku.

Mark Dzirasa je človek, ktorý mnohým ľuďom otvára oči. Hovorí im pravdu, takú, aká presne je. Stúpa ľuďom na otlaky a doslova ich vyhadzuje z ich komfortnej zóny. Kto vydrží, zažije v každej bunke svojho tela neskutočný uragán energie, ktorý z Marka srší snáď na 1000 kilometrov. Človek si uvedomí veci, ktoré vie, len mu nikto nepovedal, že len vedieť nestačí. Svet a ľudia v ňom sú preinformovaní a premotivovaní. Prečo to tak je? No pretože, myšlienky netransformujú do svojho každodenného života.

Veľa ľudí sa zaoberá úspechom. Mark hovorí, že prvou vecou, ktorú musíte urobiť, aby ste boli úspešní, je mať kryštalicky jasnú myseľ o tom, čo chcete robiť. Treba si napísať ciele a už v predstavách vidieť, aké to bude, keď budete úspešní. Aké to bude? Ako sa pritom budete cítiť?

Tiež stále nemáte čas? Prestaňte to hovoriť. Viac nehovorte, že nestíhate a začnite vo všetkom cielene hovoriť čo chcete a nie to, čo nechcete. A tak je to aj s peniazmi, či so zdravím. Hovoriť si, že som bohatá, ak v peňaženke nič nemám sa môže zdať zvláštne. Avšak informáciu o tom, koľko máme peňazí, nosíme v hlave (nie v peňaženke).

Ak sa skutočne rozhodneme pustiť cestou pozitívnych vibrácií, musíme odpustiť. Prechovávať k niekomu negativitu podporuje choré vibrácie, ktoré nám spôsobujú bolesť. A na vlnách negativity nemôžeme budovať pozitivitu. Úplné šťastie sa skrýva za odpustením. To je zákon. Vibrácia. Energia. A my nikdy nevieme, čo je s čím spojené a prepojené.

Určite si nájdite čas a prídite na krst už tento piatok o 18 30 hod. do Hotela Gate One v Bratislave. Viem, že vám všetci sľubujú, že zažijete niečo úžasné. Ja vám to GARANTUJEM!

Vstupné: formou zakúpenia knihy Cesty poznání na mieste v hotovosti (14,50 Eur). Túto investíciu neoľutujete :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie