Menu Zavrieť

Pranie detských vecičiek s Bupi BABY

Detská kozmetika BUPI uspokojuje svojou kvalitou už niekoľko generácií.

Obľúbenou je pre svoje zloženie a priaznivú cenu. Na detskú kozmetiku sa kladu  tie najvyššie nároky. Pre ich výrobu sa používa zmes prírodných zložiek, ktoré sú veľmi šetrné aj k tej najjemnejšej detskej pokožke. Produkty Bupi BABY sú dermatologicky testované, neobsahujú žiadne alergény a majú upokojujúci, hydratačný a zvláčňujúci účinok.

 „Záleží nám na deťoch a ich zdraví, preto sme vyvinuli kozmetiku, ktorá neobsahuje parafíny, minerálne oleje a iné ropné zložky, umelé farbiva a alkohol. Detská kozmetika BUPI je ideálnou voľbou v starostlivosti o jemnú a citlivú pokožku bábätiek, čo potvrdzuje dvadsaťročná dôvera a priazeň našich zákazníkov,“  hovorí  Ivana Čatajská, produktová manažérka značky.

Portfólio starostlivosti o detskú pokožku BUPI tvoria kozmetické produkty pre starostlivosť o pokožku bábätiek a tiež špeciálne detské prácie prostriedky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bupi BABY tekutý prací prostriedok
1,5 L; 3 L
Tekutý prací prostriedok je špeciálny prípravok s obsahom mydla na šetrné pranie detskej a dojčenskej bielizne,

na pranie vlny a hodvábu. Svojim zložením je vhodný aj na pranie bielizne detí s citlivou pokožkou. Neobsahuje enzýmy, fosfáty,  farbivá,  bielidlá,  optické zosvetlovače.  Parfum neobsahuje alergény.  Je vhodný na pranie v práčke ako aj na ručné pranie.

 Odporúčaná cena: 4,99 € / 1,5 L; 9,49 € / 3 L

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie