Menu Zavrieť

Zamaskujte kruhy pod očami!

Tmavé kruhy a opuchy pod očami dokážu takmer každej z nás znepríjemniť ranný pohľad do zrkadla. Vyzeráte byť unavená, hoci sa tak vôbec necítite. Ich dôkladné zakrytie je prvým krokom k dokonalému make-upu. Aj s touto nedokonalosťou sa však môžete rozlúčiť. Váš pohľad sa opäť rozžiari a vykročíte do nového dňa s optimizmom a dobrou náladou.

 www.andawell.sk

Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, preto jej venujte špeciálnu starostlivosť. Základom je kvalitný očný krém alebo gél. Hydratuje citlivé očné okolie a pomáha potlačiť opuchy a kruhy.  Ešte predtým, ako sa pustíte do samotného prekrytia tmavých miest pod očami, naneste tenkú vrstvu vyhladzujúcej podkladovej bázy pod make-up, aby sa korektor neusádzal vo vráskach. Počkajte, kým sa vstrebe. Pre neutralizáciu tmavých miest použite žltú farbu z palety korektorov. Pekne odráža svetlo. Príliš svetlá, až biela farba by mohla spôsobiť sivý efekt.  Po jeho použití naneste na tvár make-up, aby ste zjednotili všetky odtiene. Ak vás trápia výraznejšie kruhy pod očami, použite na nanesený make-up ešte jednu veľmi jemnú vrstvu korektoru.

Na prekrytie opuchov platí odlišný postup. Po nanesení bázy pod make-up použite korektor o odtieň svetlejší, ako je farba vašej pleti. Nanáša sa jemným vklepaním končekov prstov na miesto, kde odráža tmavý tieň. Nikdy ho nepoužívajte priamo na opuch, bol by ešte výraznejší. V tomto prípade platí, že hra so svetlom a správne použitie pomôžu odpútať pozornosť a nedostatok sa opticky zjemní. Následne podobne ako pri prekrytí kruhov pod očami naneste na tvár make-up, aby sa zjednotili všetky odtiene. Na záver líčenia a jeho zafixovanie použite sypký púder, ktorý veľmi zľahka v tenkej vrstve nanesiete štetcom na tvár a jemné očné okolie.

Kúp TU: http://eshop.andawell.sk/shop/dekorativna-kozmetika/paletka-mejkapov-na-tonovanie/

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie