Menu Zavrieť

Prejdete bosými nohami po žeravých uhlíkoch?

Keď stojíte pred pahrebou, ktorá je plná žeravých uhlíkov, analytická myseľ vám hovorí, že sa to nedá. Prejsť bosými nohami po 700 až 900 stupňoch celzia? To predsa nie je možné. Ale, áno. Je. Tak, ako všetko v živote.

Presne tak, ako sa dá seknúť so zamestnaním, v ktorom len prežívate a začať si budovať vlastný biznis s tým, čo vás baví a napĺňa. Držíte diéty a stále sa vracajú v podobe jojo efektu? Aj stále budú, pokiaľ nepochopíte, že musíte začať najprv v hlave. A k tomu potrebujete rozhodnutie o tom, že chcete ZMENU.

„Mnoho ľudí sa snaží o zmenu. Zmeniť svoj život k lepšiemu. Zdravie, peniaze, kariéra, vzťahy… Čítajú veľa kníh, študujú, používajú rôzne stratégie, ale… akosi to nejde hladko. Niečo tam škrípe, prichádza odpor. Zmena neprichádza. Pretože sa snažia vykonať zmenu na úrovni správania. Neuvedomujú si, že sa 80 % úspechu začína v hlave. Skutočná zmena neprichádza na úrovni správania. Skutočná, EFEKTÍVNA a rýchla zmena pochádza z vyšších úrovní nášho JA. Pochádza z presvedčení, z indentity… umocnená silou, ktorá riadi naše životy. Emóciou,“ hovorí Andy Winson, kouč najlepších, autor bestselleru Mysli, Konaj, Zbohatni. Andy Winson koučuje športovcov, podnikateľov, známe osobnosti, a tiež každého, kto chce so svojim životom niečo urobiť. Nech už je to oblasť financií, zdravia, kondície, či vzťahov.

Andy Winson je tiež autorom unikátnych transformačných tréningov, ktoré mnohým ľuďom zmenili život. Doslova sa zo šedých myšiek stali lídri. Pretože pochopili, čo v živote skutočne chcú, objavili svoju vnútornú silu a chuť so svojim životom niečo urobiť. Pridali k tomu správne stratégie a systémy a vypestovali si aj potrebnú dávku vytrvalosti (mnohí začínajúci podnikatelia totiž zlyhávajú práve v tomto bode. Po vlne nadšenia, prichádza frustrácia z toho, že cesta nie je rovná, ale kľukatá). Vďaka tomu, že vedia, ako ísť za svojimi snami, žijú šťastný a naplnený život.

Andy Winson posúva svoje dielo ďalej vďaka internetu, ktorý je bez hraníc. Do online Klubu Andyho Winsona nabalil svoje najlepšie know-how, ktoré doslova NAKOPNE zmenu človeka. Učí, ako si zlepšiť život v rôznych oblastiach ZMENOU svojich limitujúcich presvedčení. Pretože pokiaľ dôjde k zmene presvedčenia, automaticky sa zmení aj správanie.

„Milujem pravidlo 80/20. Totiž: 20 % našich činností prináša 80 % výsledkov. Nemusíte drieť do nemoty, aby ste dosiahli úspech. Stačí robiť len SPRÁVNYCH 20 % činností, „hovorí Andy Winson.

A presne o nich je celý online Klub Andyho Winsona: 12 videí na najdôležitejšie témy osobnostného rozvoja:  sebapoznanie, zdravie, telo a kondícia, práca, kariéra a životné poslanie, dokonalé vzťahy peniaze a pasívne príjmy majstrovská komunikácia osobná efektivita a mnohé ďalšie.

Už veríte, že sa dá prejsť po žeravých uhlíkoch bez toho, aby ste sa popálili?

Všetko je v hlave. Stačí vykročiť…

TERAZ JE TEN SPRÁVNY ČAS
Kliknite sem:

http://www.klubandyhowinsona.sk/?a_box=sn6vadd2

Andrea Hinková

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie