Menu Zavrieť

Reštaurácia Matyšák

Moderná kvalita sa snúbi s historickou atmosférou

Reštaurácia Vinum Galeria Bozen v Pezinku, ľudovo nazývaná aj u Matyšáka, sa nachádza v historiskom centre tohto vinárskeho mestečka.

Reštaurácia s bohatou tradíciou, ktorá bola pôvodne vinohradníckym domom, získala po komplexnej rekonštrukcií moderný charakter a zároveň si zanechala historickú atmosféru, ktorú podtrhávajú aj obrazy starého Pezinka. Zaujímavosťou je, že komplexná rekonštrukcia zanechala pamiatkový ráz tejto nehnuteľnosti s 300 ročnou tradíciou.

bozen_hd_21Slovenská reštaurácia v modernom poňatí
Reštaurácia sa orientuje najmä na slovenskú kuchyňu v modernom poňatí, v rámci čoho sa nebráni ani inšpiráciam zo zahraničia. Samozrejmosťou je aj pravidelná vždy čerstvá sezónna ponuka. Pre čo najvyššiu kvalitu surovín má reštaurácia vlastného mäsiarskeho majstra, ktorý pripravuje rôzne originálne mäsové výrobky a špeciality. Zelenina pochádza z produkcie vlastnej ekozáhrady, ktorá sa nachádza pri výrobnom závode spoločnosti Víno Matyšák v Pezinku. Atmosféru, kuchyňu a celkový dojem dotvára aj príjemný a stabilný personál.

bozen_hd_26Kapacita
Kapacita 130 miest ponúka priestor pre takmer všetky druhy spoločenských podujatí. Všetkým milovníkom znamenitého vína a jedinečného jedla sú určené tématické degustácie pod názvom PRESTIGE Wine Club. Hostia a firemní partneri sa v rámci tohto podujatia stretávajú na degustačných večeroch. „Aj v týchto náročných ekonomických časoch sme si dokázali udržať stálu klientelu a to najmä vďaka vysokému štandardu ponúkaných jedál a kvalitnému a stabilnému personálu. Menu zostavené šéfkuchárom Tiborom Samaranským ponúka širokú škálu jedál, od tradičných slovenských až po kulinárske špeciality pre najnáročnejších gurmánov,“ hovorí Erik Nitschneider, riaditeľ reštaurácie Vinum Galéria Bozen.

–  kapacita reštaurácie 130 miest
–   letná terasa 24 miest
–  archívna pivnica určená na ochutnávky
–  vinotéka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie