Menu Zavrieť

Rok 2013 bol učiteľom

smrtmiernostViete, čo je to e -book? Jednoducho povedané krátka knižka v PDF formáte na určitú tému. Ten náš sa nachádza vpravo hore a ak chcete vedieť, ako si nakresliť svoju mapu pokladu, ochrániť svoje želania a vyhnať z domu aj z duše negatívnu energiu, stačí málo. Zadajte vaše meno a emailovú adresu a otvorí sa vám PDF súbor so všetkými informáciami.

Malá ochutnávka:
Astrológia a energie
Po astrologickej aj energetickej stránke bol tento rok náročný a mnohých ľudí vyšťavil ako citrón.

Vzal nám aj to, čo sme pokladali na za trvalé a nemenné. Mnohých ľudí poslal na dno svojich síl a pomohol nám pozrieť sa na skutočné charaktery ľudí v našom okolí a do našej duše.

Prečo tomu tak bolo? Ak je niečo náročné, tak to má 13 na konci. V Tarote predstavuje číslo 13 Smrť.

Je to azda najobávanejšia karta Tarotu, ale popravde, sama o sebe, neznamená nič zlé.

Nepredstavuje fyzickú smrť, ale potrebu radikálnej zmeny. Smrť sa pozerá do budúcnosti. A tam je renovácia, nový cyklus, vstup do novej éry. Ruky a hlavy padajúce pod kosu Smrti dávajú jasne najavo, že k tomu, aby sme mohli začať niečo nové, musíme rázne ukončiť to staré a nechať to v nás umrieť, aby sa niečo nové mohlo zrodiť.

Preložené do bežnej reči, bol to rok transformácií, odhalení, donútil nás siahnuť si na dno svojich síl – vyšťavil nás ako citrón. To preto, aby sme si uvedomili, že musíme veci robiť inak ako doteraz. Možno aj s inými ľuďmi. Kto pochopil odkaz roku 2013 a rázne nechal v sebe umrieť všetko staré, ten má v roku 2014 veľkú šancu na zmenu k lepšiemu.

Jedno je isté. Už nikdy nebudeme takí, akí sme boli.

Dostali sme veľa rán a tí múdrejší sa poučili. V roku 2013 nechajú za sebou nepotrebné veci, staré nefunkčné mantry, pravidlá, zvyky. Zmenil sa náš charakter a aj keď sme vyčerpaní, sme múdrejší. Vďaka tomu, že sme si siahli na svoje dno, už nebudeme opakovať rovnaké chyby.

Sme múdrejší a čaká nás rok kompromisov a Miernosti.
Číslo 14 v Tarote predstavuje Miernosť.

Prelievanie z džbánu do džbánu poukazuje na potrebu udržania rovnováhy medzi obidvoma pólmi nášho bytia. Zároveň upozorňuje na to, že nájsť absolútnu rovnováhu medzi dvoma neustále sa prelievajúcimi energiami nie je jednoduché, a je k tomu potrebná neustála snaha, značné úsilie a trpezlivosť.

Bude to teda rok nachádzania kompromisov. Tie však neprídu len tak. Nadviažu na múdrosť, ktorú sme získali v roku 2013 a kto ju správne uchopí pre toho bude rok 2014 v porovnaní s odchádzajúcim šťastnejší, pravdivejší, pozitívnejší a najmä zameraný na človeka a na pravdu.

A to aj napriek náročným klimatickým podmienkam, ktoré svet v roku 2014 čakajú.
Andrea Arya Hinková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie