Menu Zavrieť

Šik mamy & juniori: Ako vajce vajcu už neletí!

Maminky a ich detičky dokonale zladené od hlavy až k pätám, koľkokrát to tu už bolo! Pri dnešnej ponuke butikov nie je problém obliecť sa spoločne ako „cez kopirák“, ale skúsená fashionistka vie, že zladiť sa vo dvojici neznamená prvoplánovú imitáciu bez rozmyslu. 

www.andawell.sk

Chystáte sa do ulíc s vaším juniorom? Ukážte svojím imidžom svetu, že ste správna dvojka. Tajomstvo spočíva v rafinovanom spájaní príbuzných, no nie navlas identických prvkov. Ako na to?

Vyberte spoločný zjednocujúci motív, farebný aj materiálový, a pohrajte sa s jeho nápaditým kombinovaním. Denim už na prvý pohľad skvele ladí s iným prírodným materiálom – kožou, a zároveň s farbou zeme, nič teda nepokazíte, keď pohodli e modrej rifľoviny podčiarknete pohodlím kvalitnej koženej obuvi v hnedom odtieni.

Členkové topánky Lasocki z novej jarnej kolekcie s bočným elastickým vsadením sa prispôsobia šírke každého chodidla a v komforte za nimi nezaostávajú ani kožené Lasocki Kids s moderným denimovým vzhľadom pre drobcov, čo neobsedia.

Špeciálny tip pre mamy: Aby ste sa aj na materskej cítili atraktívne a žensky, stavte na výrazný rúž a postavu tvarujúci pásikavý top.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie